ראש הממשלה בנט נשא הלילה (ראשון) דברים לפני המראתו לעצרת הכללית של האו"ם בניו יורק, בה ינאם בפעם הראשונה בתפקיד. בנט הצהיר כי ישראל זוכה לגיבוי מהאמריקנים, וכי הקולות הפרוגרסיביים שניסו לבלום את הסיוע לכיפת ברזל – כשלו. "ברגע האמת נציגי העם האמריקני תמכו תמיכה גורפת בישראל. יש קבוצה אנטי ישראלית קטנה שעושה הרבה רעש, אבל הם נכשלו", אמר ראש הממשלה.

"אני שמח להביא את קולם של ישראל לבמה בינלאומית חשובה, זו הזדמנות לספר את הסיפור שלנו, על הרוח המיוחדת של הישראלים ועל התרומה שלנו לעולם", הוסיף בנט. "אנחנו לא מגדירים את עצמנו לפי אחרים, לא לפי אירן ולא לפי הפלסטינים. אני מציע למנהיגים שלהם לעסוק במצב של האנשים שלהם ולהפסיק את האובססיה לישראל".

את דבריו נשא בנט לפני המראתו לעצרת הכללית של האו"ם בניו יורק, שם הוא צפוי לנחות לפנות בוקר. ביום ביום שני ינאם ראש הממשלה בפני העצרת הכללית של האו"ם בשעה 16:00 שעון ישראל ולאחר מכן צפוי להיפגש עם מזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטרש בלשכתו. בהמשך ינאם בנט בפני הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה וראשי ארגונים נוספים וייפגש עם שגרירת ארה"ב לאו"ם. בנט צפוי לשוב לישראל ביום רביעי ולנחות בשעה 19:30.