הפכה לאם: השרה מרב מיכאלי חשפה הערב (שבת) כי הביאה ילד לעולם בפונדקאות, לאחר טיפולי פוריות. מיכאלי ושליין חובקים ילד בשם אורי, שנולד אתמול באמצעות אם פונדקאית. מיכאלי, שבמשך שנים רבות הצהירה שהיא לא רוצה להיות אימא, הסבירה בפוסט בפייסבוק מדוע נסעה לארה"ב - במהלך שגרר ביקורת - וכיצד השתכנעה להרחיב את המשפחה.

"בפעם הראשונה שליאור אמר לי בואי נעשה ילד, הייתי בטוחה שזה פאנץ'. אחרי הכל הוא סאטיריקן, ומדובר בי, וידוע שאין לי כוונה לעשות ילדים", הסבירה. "כשהוא המשיך, חשבתי שהוא אומר את זה כי זאת דרך מקובלת בתרבות שלנו להגיד אני אוהב אותך. הרבה מאד זמן חשבתי שזה יעבור. כי בעיניי, החיים שלנו באמת היו ממש נהדרים כמו שהם. אבל ככל שעבר הזמן הבנתי עד כמה הוא רוצה את זה. והסתכלתי עליו, ואהבתי אותו. ובחרתי לחיות אתו ובחרתי ללכת אתו למסע הזה".

מיכאלי הוסיפה: "זה היה מסע של הרבה ניסיונות. אני שמחה שעברתי את המסע הזה, אני יודעת עכשיו על עצמי מה זה אומר ובמה זה כרוך ומה צריך לעבוד אחרת במערכת הזאת של טיפולי פוריות, אבל על זה נדבר ביום אחר. היה לנו מזל מדהים לפגוש את קלסי, בחורה אמריקאית מהממת, שרצתה לעזור למי שנמצאות במצב שלנו וגם לעזור בפרנסת המשפחה המקסימה שלה. בזכותה, אתמול נולד אורי".

בתגובה לביקורת הצפויה, אמרה מיכאלי כי הילד "לא משנה שום דבר ממה שאני חושבת על אי השוויון שהופך את האימהות לעול על נשים, הוא לא משנה את דעתי לגבי העובדה שאת אשה מושלמת גם בלי להיות אימא.
הוא הילד שלי ושל ליאור. אנחנו כל כך שמחים בו, ומאושרות להיות ההורים שלו. זה סיפור אהבה. עכשיו זה סיפור אהבה של שלושה".

ההודעה המשמחת של מיכאלי הגיעה לאחר שאמש פרסמנו ב"אולפן שישי" כי היא טסה יחד עם בן זוגה ליאור שליין לארה"ב  - בזמן שרה"מ מבקש מהציבור להימנע מנסיעות לא הכרחיות. מלשכת מיכאלי נמסר אז בתגובה: "שרת התחבורה שוהה החל מהבוקר בנסיעה פרטית בארצות הברית. השרה תקיים את כלל הנחיות הקורונה הנדרשות".

השר לשיתוף פעולה אזורי עיסאווי פריג' אמר מוקדם יותר היום באירוע "שבתרבות" כי נגרם עוול למיכאלי מכך שעוסקים בנסיעתה לארה"ב. לדבריו, "כנראה שישנם דברים שאנו לא יודעים לגבי אופי הנסיעה".