יו"ר הציונות הדתית חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' פרסם הבוקר (רביעי) ציוץ נגד טיבי, בציוץ שפתח שרשרת של החלפת מהלומות מילוליות חריפות ביותר בינו לבין חבר הכנסת אחמד טיבי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הקרב החל עם הציוץ הבא של סמוטריץ' שבו כתב: "שמעתי שאחרי שהרב שמואל אליהו שליט"א אמר שמוסלמי אמיתי צריך לדעת שארץ ישראל שייכת לעם ישראל, אחמד טיבי פער עליו את פיו. אז אחמד, מוסלמי אמיתי חייב לדעת שארץ ישראל שייכת לעם ישראל, ולאורך זמן ערבים כמוך שלא מכירים בכך לא יישארו כאן. הרב שמואל ורבבות תלמידיו, ובהם אנחנו, נדאג לכך".

טיבי לא נשאר חייב ומיהר לכתוב: "אוי בצלאל היית ונשארת נער גבעות מתלהם. העובדה שלא תהיה שר אלא בהישענות על ערבים עושה לי נחת. המון נחת. אבל אני ערבי שלא סופר אותך. ולא רוצה לשכנע אותך בכלום ולא את הרב ההוא שאמר שהארץ מקיאה את הערבים". את הציוץ הוא חתם במילים "יאללה תחפף" וב-"Du bist ein Rassist", "אתה גזען" בגרמנית.

"אוי אחמד", השיב לו סמוטריץ', "בע"ה אהיה שר וזה לא יהיה בשום פנים ואופן בהישענות על תומכי טרור ומחבקי מחבלים כמוך וכמו החברים שלך ברע"מ. אתם תמשיכו לעשות פרובוקציות ילדותיות במליאה ואנחנו נמשיך לבנות את ארץ ישראל כביתו של העם היהודי, בעבורו ובעבור אלו שמקבלים את היותה של ישראל מדינה יהודית".

גם על הציוץ הזה הגיב טיבי וכתב לסמוטריץ': "אין לי שיג ושיח איתך. אתה והחבר הכהניסט שלך מייצגים ורייאנט חולני של היהדות שרק מח פוליטי מעוות כשל נתניהו יכול להתעלם ממנו או להסתמך עליו. אתה תמשיך להתגזען ואנחנו נמשיך לבנות, להיבנות, ללדת ילדים ולחלוק איתכם את מחלקת היולדות".