יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' התייחס היום (ראשון) למצב הביטחוני בגבול רצועת עזה ולהפרות הסדר האלימות שאירעו אמש באזור שער שכם שבירושלים. סמוטריץ' מתח ביקורת חריפה בחשבון הטוויטר שלו על התנהלותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו וכתב: "יכול להיות שבאמת הגיע הזמן להחליף אותו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

 

 

"תגידו, אחרי אין ספור אירועי טרור ולינצ'ים של האויב הערבי בימים האחרונים ואחרי מטח טילים מעזה ליישובי הדרום, נתניהו אשכרה קרא הערב "להרגיע את הרוחות מכל הצדדים?", כתב סמוטריץ' בחשבון הטוויטר שלו וצירף סרטון המתעד את הפרות הסדר האלימות אמש בירושלים. עוד הוסיף ושאל: "יכול להיות שבאמת הגיע הזמן להחליף אותו (נתניהו)".

מתנועת הליכוד נמסר בתגובה לדבריו של סמוטריץ': "אחרי שראש הממשלה והליכוד תרמו שלושה מנדטים לציונות הדתית ושריינו להם ח״כ נוסף ברשימת הליכוד, וכשבצלאל סמוטריץ׳ לא שותף להערכות המצב הביטחוניות הרגישות ביותר, מוטב שסמוטריץ׳ יגלה מינימום של צניעות, אחריות והכרת הטוב ולא ישתלח בראש הממשלה שעובד לילות כימים לטובת ביטחון ישראל".

 

 את הדברים כתב סמוטריץ' בתגובה לסרטון שפרסם אמש ראש הממשלה נתניהו בחשבון הפייסבוק שלו. "סיימתי הערכת מצב ביטחונית עם שר הביטחון, השר לביטחון פנים, הרמטכ"ל, ראש השב"כ ומפכ"ל המשטרה", הבהיר נתניהו. "מול רצועת עזה הנחיתי להיערך לכל תרחיש. שמענו גם את הסקירה על המצב בירושלים מהמפכ"ל - אנחנו רוצים קודם כול להבטיח חוק וסדר". בסיום דבריו קרא נתניהו לכל הצדדים להרגיע את הרוחות".

בריאיון עם אריה גולן בכאן רשת ב' נשאל ח"כ איתמר בן גביר על עמדתו בנושא והדגיש: "אני לא רוצה להפיל את נתניהו, אני רוצה להקים ממשלה איתו. מנגד, האמירות שלו לא היו במקום, זה לא דין שווה. עושים לינץ' ביהודים, פוגעים ביהודים ונתניהו שותק - בעיניי זאת חרפה".

גם חבר הכנסת מיקי זוהר ממפלגת הליכוד התייחס לביקורת הנוקבת כלפי ראש הממשלה נתניהו והשיב: "מתח כפיות טובה. קווים לדמותה. עברת את אחוז החסימה כי הליכוד תרם לך 3 מנדטים, קצת צניעות לא תזיק".