ברקת במסר לנתניהו: יותר מ-4,000 בני אדם השתתפו הערב (חמישי) ב"אירוע הצגת החזון 2021", שקיים ח"כ ניר ברקת בגני ב"אקספו" בתל אביב - ימים ספורים לפני שהליכוד הופכת ממפלגת השלטון לסיעה באופוזיציה. בין המשתתפים: יו"ר מרכז הליכוד ח"כ חיים כץ, יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר, ראשי רשויות ותומכים רבים. "זו לא העת למחלוקות פנימיות ולא העת לפריימריז מיותרים. עלינו להתלכד ולפעול ביחד להחזרת הליכוד לשלטון", הדגיש ברקת.

בנימין נתניהו וניר ברקת (צילום:  הדס פרוש, נועם רבקין פנטום, פלאש90, פלאש 90)
נתניהו וברקת | צילום: הדס פרוש, נועם רבקין פנטום, פלאש90, פלאש 90

ברקת אמר בפתיחת נאומו כי "זו ממשלה שקמה בחטא ומונעת משנאה ולא מאהבת הארץ והמדינה. אין לה חזון ואין לה דרך! הממשלה הזו לא תוכל לקדם את הערכים של המחנה הלאומי - זאת למרות הרוב הגדול בעם והרוב הגדול בכנסת של המחנה הלאומי. את ממשלת השיתוק חייבים להחליף, ומהר".

 "רק ליכוד גדול ומאוחד יכול להוביל את המחנה הלאומי ולהביא הישגים משמעותיים, כפי שהביאה ממשלתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו", הוסיף. "אין לנו את הפריווילגיה לרכוב על הצלחות העבר או להתרפק על ההיסטוריה. בהייטק שממנו אני מגיע, מחדשים גרסאות כל הזמן. זה הזמן לגרסה חדשה, טובה ומתקדמת למדינת ישראל".

בכנס השתתפו גם ח"כ קטי שטרית, ח"כ כדי יברקן, ח"כ קרן ברק, ח"כ אתי עטייה ועוד. בתוך כך, זוהר אמר בצל הדברים שהשמיע ברקת: ״ברקת הבטיח לי שזה לא כנס נגד נתניהו - אלא בעד הליכוד".