"העיקר למנוע בחירות 5": יו"ר "ישראל ביתנו", אביגדור ליברמן", אמר אתמול (שבת) בריאיון ל"פגוש את העיתונות" כי אסור ליו"ר ימינה, נפתלי בנט, להחמיץ את ההצעה שקיבל להרכבת ממשלה בראשותו. הוא הדגיש כי ההצעה ליו"ר ימינה מקובלת על דעתו. "בנט מכיר את זה בדיוק כמוני – ברגע שייכנס פנימה נתניהו ינסה לחסל ולבלוע אותו", הוסיף.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"בנט קיבל הצעה נדיבה והוגנת – גם ראשון ברוטציה, גם פריטטיות ואסור לו להחמיץ את ההזדמנות הזאת", אמר ליברמן. "מי כמוהו יודע שברגע שייכנס לממשלה עם נתניהו הוא יצטרך להסתובב לאחור ולראות שהגב שלו מכוסה".

אביגדור ליברמן (צילום: חדשות 12)
אביגדור ליברמן | צילום: חדשות 12

הוא הוסיף כי "כולנו מבינים שהברירה הכי נוראית זה בחירות חמישיות. מכיוון שצריך להתמקד במספר נושאים מאוד מצומצם, כלכלה, ביטחון ורפורמה של מערכת הבריאות, אין פערים אידיאולוגיים. גם באירן אין מחלוקת אידיאולוגית. לכן גם למרות הכול אפשר להקים ממשלה מתפקדת וטובה".

ליברמן תקף גם את רה"מ בנימין נתניהו על הנושא האירני. "התמקד בכל מיני מבצעים ממוקדים והרבה יחסי ציבור אבל דברים בסיסיים לא טופלו", תקף והוסיף: "בראשון אפנה למבקר המדינה ולמבקר מערכת הביטחון בכתב ואדרוש לבחון היערכות של ישראל למקרה של הסלמה/עימות עם אירן".