במהלך הפגנה שנערכה אתמול (שלישי) מחוץ לביתו של ח"כ זאב אלקין, איש מפלגתו של גדעון סער, התרחש אירוע חריג: הקריאות של המוחים, שקראו לאנשי תקווה חדשה להצטרף לממשלת ימין, לא הופנו לאלקין עצמו – אלא כלפי בתו הקטנה בת ה-5. בתיעוד מהאירוע היא נראית מבוהלת, ואחותה הגדולה סיפרה בריאיון לחדשות 12 על היממה הקשה: "לקח המון זמן להרגיע אותה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

המפגינים שנעמדו מחוץ לביתו של אלקין נתקלו ברחל בת ה-5 ששבה הביתה יחד עם המטפלת שלה, ונעמדה המומה מול המפגינים שיצאו לעברה בקריאות מאיימות: "לא נסלח לכם, אם לא תבואו להקים ממשלת ימים על מלא – כל יום ישמרו עלייך פה שוטרים. כל ערב תסגרי את התריסים, לא תוכלי לצאת מהבית". אותו מפגין שצעק לעברה הוסיף: "אתם עלולים לבגוד בעם ישראל".

ורה טרוסקונוב (צילום: חדשות 12)
ורה, בתו החורגת של אלקין, שאחותה הקטנה ספגה קריאות קשות ממפגינים | צילום: חדשות 12

ורה, בתו החורגת של אלקין, ניסתה יחד עם בני המשפחה להרגיע את אחותה הקטנה והמבוהלת. "היא נכנסה הביתה בהיסטריה, בכתה ופחדה שהשוטרים שבחוץ הולכים לקחת את אבא", סיפרה בריאיון לעמליה דואק. "היא הבינה כאילו אבא שלה פושע".

מתקפה חסרת תקדים על נתניהו. נאום אלקין המלא (צילום: חדשות)
ח"כ אלקין, איש מפלגתו של סער | צילום: חדשות

"היא עדיין המומה, לוקחת מאוד קשה את מה שהמפגינים צעקו לעברה בחוץ", הוסיפה ורה. "ניסינו להסביר לה שיש אנשים לא כל כך נחמדים, שמדברים בצורה לא יפה". היא שיתפה שאחותה עדיין לא התאוששה מהתקרית: "היא ממש בהכחשה – בדרך כלל היא ילדה שמאוד משתפת, ועכשיו כששואלים אותה 'מה שלומך ומה עשית אתמול?' – היא אומרת שהיא לא זוכרת".