ח"כ סמוטריץ׳ והציונות הדתית יצאו הבוקר (רביעי) במתקפה נגד מפלגת רע"ם ובקריאה לימינה ותקווה חדשה להימנע מלהישען על עבאס בהקמת ממשלה: "אם תעדיפו ממשלה הנשענת על תומכי טרור במקום להקים ממשלת ימין תזכרו לדראון עולם בהיסטוריה של מדינת ישראל".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מפלגת הציונות הדתית פרסמה היום סרטון שבו הם קוראים "בנט וסער. על מנסור עבאס הזה אתם רוצים להישען בהקמת ממשלת שמאל?". בסרטון נחשפות, לטענתם, חלק מפעולותיו האנטי ציוניות של עבאס נגד חיילי צה"ל ותמיכה בטרור. לדבריהם, "מנסור עוסק עתה בג'יהאד אזרחי רק כי כרגע האפשרות לאחוז בנשק ולצאת למלחמת ג'יהאד איננה אפשרית".

ח"כ שמחה רוטמן ממפלגת הציונות הדתית אמר הבוקר בריאיון לעופר חדד ברדיו ירושלים: "גדעון סער הוא אדם ערכי ואידאולוגי שאני מכיר אותו ומלווה אותו בכנסת שנים רבות. אני לא מאמין שהוא יגיד בסופו של דבר 'אני רוצה להשמיד את מדינת ישראל'". לדבריו, "אם את המפתחות שלה אתה נותן ששוללים את זהותה כמדינה יהודית - השמדת אותה, נגמר הסיפור, אין יותר מדינה יהודית".

עוד טען רוטמן כי "ממשלה שהיא תישען על המשותפת או על מנסור עבאס, אין שום הבדל בהקשר הזה, תהיה מסירת המפתחות של מדינת ישראל".

העולם על פי סמוטריץ' | פודקאסט "אחד ביום"

אתמול פרסמנו כי נתניהו ככל הנראה מבין שלא יצליח לשכנע את יו"ר הציונות הדתית לרדת מהעץ ולהסכים לשבת בממשלה שנשענת על קולות רע"ם, ובפגישתם ניסה לשכנע אותו לתמוך במהלך של הבחירה הישירה או לפחות שלא לפגוע בשיתוף פעולה עם רע"ם בנושא הזה.