ח"כ יפעת שאשא ביטון הגיבה הערב (שני) על דברי רה"מ בנימין נתניהו, שאמר שצריך לשאול את "השאשאות והפאקות" כיצד ישראל הגיעה למספר כה גבוה של מתים מקורונה. "אני שאשא ביטון גאה", אמרה מספר 2 בתקווה חדשה, בריאיון למהדורה המרכזית. "אני גאה במקום שממנו אני מגיעה, אני גאה בהורים שלי, אני גאה במסורת. הגזענות של רה"מ לא מרתיעה אותי כי ככה זה עם נתניהו – כשאת לא איתו הוא שונא אותך".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כתבות נוספות ב-N12:

ח"כ שאשא ביטון הוסיפה: "זו אמירה שהיא לא מכבדת והיא נובעת מלחץ כי ראש הממשלה מבין שזה פשוט נגמר. הזלזול שלו באזרחי ישראל, בקורבנות הקורונה, הם אחד משיאי השפל של האיש הזה שנחשב פעם כראש ממשלה דגול. גם בעיצומו של משבר כל כך קשה הוא ממשיך לפלג, הוא ממשיך להסית, הוא ממשך לשסע. ולמה זה? כי הוא בלחץ. כי הוא יודע שזו סופה של תקופה".

שאשא ביטון סירבה להודות שיש לה אחריות בעלייה בתחלואה ובתמותה, כפי שנתניהו לכאורה מנסה לרמוז. "כשתקום ועדת חקירה כל המידע ייחשף בפני הציבור והוא יידע את האמת", אמרה. "זה גם מה שמלחיץ אותו. ראש הממשלה מגיב בלחץ, הוא בהיסטריה, אנחנו רואים אותו משקר, אנחנו רואים אותו רץ מאולפן לאולפן, אנחנו רואים אותו מגיע לרשות הפלסטינית כדי שתתערב במה שקורה בבחירות במדינת ישראל כי הוא יודע שזה נגמר".

"היום בבוקר אחרי שהוא אמר את הדברים התקשר אליי גדעון סער ושאל אותי מה אני חושבת על מה שהוא אמר", סיפרה שאשא ביטון. "יצא ששנינו ביחד אמרנו שככה הוא מתנהג כשהוא בפאניקה, כי שנינו יודעים בדיוק איך הוא מתנהג כשהוא בלחץ. הוא יודע שזאת סופה של תקופה". בהמשך ציינה: "ב-96 אני רצתי בשביל נתניהו - זה לא אותו נתניהו והוא יודע את זה, ולכן הוא הגיב כפי שהוא מגיב".