40 ימים לבחירות: סגן שר הבריאות יואב קיש וח"כ יפעת שאשא ביטון החליפו הבוקר (חמישי) מהלומות על רקע דבריה של האחרונה בתוכנית הרדיו של מרציאנו ועובדיה בגל"צ. "הייתה ונשארה מסוכנת לבריאות הציבור", כתב קיש. שאשא ביטון השיבה: "הספינים של נתניהו נועדו לטשטש את אחריותו לאלפי קורבנות". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני נגד חיסונים בכפייה ולא מגלים מספיק ערנות ורגישות לאנשים שחוששים מזה, לגיטימי שאנשים יחששו וישאלו שאלות", אמרה שאשא ביטון, "המנהיגים צריכים לצאת ולענות על כל השאלות של הציבור. אני לא מסתייגת מהחיסונים, אני בהחלט קוראת לאנשים לצאת להתחסן לכל מי שמרגיש בטוח - ומי שלא מרגיש בטוח לגיטימי שישאל וחובת הממשלה לתת את כל המידע".

בעקבות הדברים, תקף סגן שר הבריאות יואב קיש את שאשא ביטון בחשבון הטוויטר שלו. "שומע את שאשא ביטון ברדיו כאשר היא אינה מסוגלת לומר 'צאו להתחסן' ללא אלף הסתיגויות והתחכמויות", כתב, "הייתה ונשארה מסוכנת לבריאות הציבור".

שאשא ביטון לא נשארה חייבת ותקפה חזרה: "מי שמסוכן לציבור הוא מי שהפסיק לחשוב באופן עצמאי ופועל על פי פקודות מהשליט", כתבה, "הספינים העלובים של נתניהו נגדי נועדו לטשטש את האחריות האישית שלו לאלפי קורבנות. אני התחסנתי בעצמי, מבינה את חשיבות החיסונים וקוראת להסביר לציבור את חשיבות החיסונים כמקובל בחברה דמוקרטית וחופשית".

יפעת שאשא ביטון ובנימין נתניהו (עיבוד: הדס פרוש, פלאש 90, AP)
יפעת שאשא ביטון ובנימין נתניהו | עיבוד: הדס פרוש, פלאש 90, AP
בהמשך לכך, הערב במגזין סוף השבוע של N12, יפעת שאשא ביטון מגיבה לחברי הליכוד וגם לנתניהו: "במשך חודשים מכפישים את שמי ושופכים את דמי. הם איבדו את הבושה כמו שאיבדו את אמון הציבור. ראש הממשלה מתחבא ושולח שליחים, שמענו את כל אנשי הליכוד עוברים מערוץ לערוץ ומפיצים שקרים. אני מזמינה את ראש הממשלה לבוא ולהתעמת מולי בכל מה שקשור לקורונה"‎.