יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן התייחס הערב (שבת) להסתערות האלימה על גבעת הקפיטול בארה"ב, ואמר כי נתניהו יורה על מעשים דומים בישראל אם ירגיש שהוא מפסיד את הבחירות. בריאיון ב"פגוש את העיתונות" לא הציג לכך ראיה כלשהי, אך אמר כי התכנית של נתניהו תהיה חריפה אף יותר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"מה שראינו בקפיטול זה כאין וכאפס למה שמכין נתניהו אם הוא ירגיש שהוא מפסיד את הבחירות", אמר ליברמן. "נתניהו כבר נתן הוראה בעבר לפסול תוצאות, וברור שהוא מתכונן לתרחיש שהוא מפסיד. הוא יקדם תכנית בדיוק כפי שראינו בארה"ב ואפילו יותר חזק". 

ליברמן תקף גם את גנץ ואמר כי אם יעבור את אחוז החסימה הוא יצטרף לנתניהו, ואמר כי הוא מעוניין להחליף את השלטון לגמרי, וזה כולל גם את החרדים בוועדת הכספים ובאחריות על השלטון המקומי. 

בתכנית התראיין גם חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' שנשאל על המתח עם בנט: "לא מספיקה מפלגה שקוראים לה ימין חדש, צריך מפלגה דתית, אמר. "סטטיסטית יש למפלגה הדתית שלי 100 אחוזי הצלחה. אני מאמין בערכים. אינני יודע איך תסתיים מערכת הבחירות ומה תהיה מפת המנדטים. אני יודע לומר שהשיקול היחיד מול עיניי הוא מה תהיה הקואליציה שתאפשר לקדם את ערכי הציונות הדתית". 

מימינה נמסר: "הקמת מפלגת סמוטריץ׳ והפיצול המיותר בימין שבצלאל יוזם מנותקים לחלוטין מהמצוקות ומהחרדות של מיליון מובטלי קורונה. אנחנו מקווים שסמוטריץ׳ יחדל משיגעון הגדלות שלו ויפסיק לנהוג בילדותיות בתקופה שבה נדרשות אחריות ואחדות".