יעלון מציג רכש חדש: שר המדע והטכנולוגיה, יזהר שי, הודיע היום (ראשון) על הצטרפותו למפלגת תל״ם בראשות בוגי יעלון. נזכיר כי בסוף חודש דצמבר הודיע שי לבני גנץ שלא יתמודד בבחירות לכנסת הבאה ברשימת כחול לבן וכשבוע לאחר מכן אף הצהיר על כוונתו להתפטר מהממשלה ומהכנסת בהקדם האפשרי. שי מצטרף לרשימת מפלגת תל"ם במקום השני וצפוי להוביל אותה לצידו של יעלון במה שהוגדר לפי השניים כ״הנהגה משותפת״.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני גאה להצטרף לבוגי יעלון על מנת לשמש כיד ימינו ביצירת בית פוליטי למחנה הליברלי-דמוקרטי בישראל", צייץ השר שי בחשבון הטוויטר שלו. "תל"ם תיבנה כמפלגה פתוחה שתאפשר את צמיחתו של דור מנהיגים חדש. נבקש את אמון הישראלים שדורשים מנהיגות אחרת, שתייצר את השת״פים להחלפת השלטון וריפוי השסעים בחברה הישראלית".

בוגי יעלון (צילום: Flash90)
צילום: Flash90

נזכיר כי מוקדם יותר היום, תקפה ראש שירותי בריאות הציבור, שרון אלרעי פרייס את פרופ' חגי לוין שהתפטר מתפקידו כיו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור והצטרף גם הוא למפלגתו של יעלון. "כמי שחווה את זה בחודשים האחרונים מקרוב – אין עבודה מקצועית, עניינית, במטרה לתרום לבריאות הציבור ולסייע במלחמה במגיפה", כתבה אלרעי בקבוצת וואטסאפ שבה חברים השניים. "יש ריצה לתקשורת ולוועדות בכנסת ומעל כל כץ רענן כדי להתנגח".

עוד הדגישה ראש שירותי בריאות הציבור כי "לרוב הריצה לתקשורת נעשית בלי נתונים, בלי אמת ומבלי לבדוק אפילו – אלא עם סיסמאות שאין מאחוריהם כלום. הסיסמאות האלה לא באמת מועילות, אלא רק תורמות לפגיעה באמון הציבור שאתה (פרופ' חגי לוין) כל כך מזועזע ממנה".