בבוקר שאחרי נפילת החוק שיכול היה אולי להביא לפשרה בין הליכוד לכחול לבן ולמניעת הבחירות, סירבה ח"כ אסנת הילה מארק להתנצל על הכינויים שהטיחה בח"כ מיכל שיר. לדבריה של מארק בריאיון ב-103FM, הצבעתה של שיר נגד החוק הוא מעשה שלא ייעשה: "היא האדם הכי בוגדני שיכול להיות".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אתמול ראינו את הפארסה של כחול לבן, זה היה פשוט ביזיון. כחול לבן הראתה לעם ישראל מה חשוב יותר. פוליטיקה קטנה וזולה", אמרה ח"כ מארק. "באופן ברור נתניהו כן רצה למלא את הרוטציה, ומה שעשה אבי ניסנקורן לגנץ זה שהוא פשוט המית אותו פוליטית. הייתה כוונה, והבעיה הכי גדולה זה היה הקטע המשפטי, ושם לא יכולנו להתפשר. בני גנץ נתן הסכמות לכל ההתניות. גנץ לא מסוגל להיות מנהיג".

חברת הכנסת מיכל שיר (צילום: פלאש 90, חדשות)
צילום: פלאש 90, חדשות

ח"כ מארק התייחסה לאי התמיכה של חברות הכנסת ממפלגתה בחוק: "מה שעשו השכל ושיר, זה מעשה בזוי. אמרתי לשיר שהיא כלבה, ואני לא מתנצלת על זה, היא האדם הכי בוגדני שיכול להיות". בהמשך היא הסכימה בקושי להתנצל על שכינתה את שיר כלבה אך סירבה לחזור בה מהדברים האחרים.

מארק המשיכה בביקורת הנוקבת על חברותיה: "זה כל כך בזוי, הכניס אותך מנדט מסוים לתוך הכנסת, מה את עושה? החלטת ללכת? אין בעיה, תעשי כמו גדעון סער, תחזירי את המנדט ותלכי ותעשי אח"כ כל מה שאת רוצה. הטריק המסריח של אתמול הוא טריק מבזה, לא את הליכוד, אלא אותה. עכשיו כולם יודעים ששיר היא אדם הכי בוגדני שיכול להיות שמחר בבוקר יכולה לקפוץ למפלגה אחרת".