יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, נכנס אתמול (רביעי) לבידוד לאחר שחגג בחתונת בנו ביום שני שעבר. הבן, קובי ליברמן, חש ברע מאז יום שישי - אך עבר בדיקה רק ביום שלישי ואתמול קיבל תשובה חיובית. פרטים חדשים חושפים: החתונה כללה כמה אירועים נפרדים, אליהם הגיעו אורחים שונים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מלשכתו של ליברמן נמסר שהחתונה התקיימה במתכונת מצומצמת ובהתאם לכללי משרד הבריאות. אולם, מפרטים חדשים שהגיעו לידי N12, עולה כי החתונה התקיימה במספר אירועים שונים – ובכל אחד מהם חל שינוי בזהות המוזמנים.

אביגדור ליברמן (צילום: יונתן סינדל, פלאש 90)
ליברמן: "החתונה התקיימה במתכונת מצומצמת" | צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

נזכיר, על פי הנחיות משרד הבריאות אירועים כמו חתונות, מסיבות, טיולים מאורגנים או טקסים יתאפשרו רק במסגרת ההגבלה על התקהלויות. זו, עומדת כיום על עד 10 אנשים בפנים - או עד 20 אנשים בחוץ. עם זאת, אין לקיים אירועים אלו בהשתתפות כמה קבוצות או קפסולות.

באחד האירועים הוזמן להופיע הזמר עידן חביב. כשהידיעה על הידבקותו של קובי ליברמן בקורונה הגיעה לחביב אמש, הוא בחר להיכנס מיד לבידוד וביטל את הופעותיו המתוכננות.

מטעמו של ח"כ ליברמן נמסר: "ביום שני ב-7 בדצמבר, נערך טקס החופה של בנו הבכור של ח"כ ליברמן, במתכונת מצומצמת ובהתאם להנחיות וכללי משרד הבריאות. יתרה מזאת, במהלך הטקס שוטרים פקדו את המקום, ערכו בדיקה, ספרו והסתכלו, ולאחר מכן עזבו את המקום ללא כל טענה או הערה לבעלי השמחה או למשתתפים בטקס".

מטעמו של עידן חביב נמסר לגבי חתונת קובי ליברמן: "היו מספר אירועים, ובאירוע שעידן השתתף בו לפני כשבוע לא הייתה שום בעיה. הכול שם התנהל על פי הנהלים כולל בדיקות קורונה בכניסה. בלי קשר, בשבועות האחרונים, מתוך אחריות וזהירות, עידן מקפיד לבצע בדיקות קורונה מדי מספר ימים כולל בדיקה שעשה היום". 

כעבור זמן מה נמסר כי בדיקתו של חביב יצאה שלילית ולמרות זאת בכוונתו להשלים בידוד של 10 ימים מהאירוע, "מתוך אחריות אישית".