כשבועיים אחרי שאובחנה כחולת קורונה, מלניה טראמפ ערכה בדיקה נוספת ובה יצאה שלילית. באתר של הבית הלבן פורסם אמש (רביעי) מאמר של הגברת הראשונה ובו היא מספרת על החוויות שלה בהתמודדות מול הנגיף. בין הדברים שכתבה - חשפה מלניה כי בנם, בארון טראמפ, אובחן כחולה גם כן.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"לפני כשבועיים אובחנתי כחולה בנגיף וגרוע מכך - גם הנשיא", כתבה הגברת הראשונה. "מטבע הדברים חששתי מיד לבני ובבדיקות שהוא עבר הוא אובחן כשלילי. לבסוף הפחד שלי התגשם כשהוא אובחן כחיובי אך למרבה המזל הוא לא הראה שום תסמינים. במובן מסוים שמחתי ששלושתנו עברנו את זה במקביל כדי שנוכל לדאוג אחד לשני ולבלות יחד. אחרי שבועיים הוא נבדק שוב ויצא שלילי".

לפני כשבוע הנשיא טראמפ אובחן כחולה קורונה והוא אושפז בבית החולים. כעבור כמה ימים, רופאו האישי, ד"ר שון קונלי הודיע כי  טראמפ עבר בדיקה נוספת ונמצא שלילי. במקביל ולאחר שהחלים המשיך הנשיא בקמפיין הבחירות שלו והצהיר בפני תומכיו: "אני מרגיש חזק".

"בנוגע לבדיקות הקורונה האחרונות של הנשיא, אני יכול לעדכן אתכם שהוא נבדק ויצא שלילי מספר ימים רצופים", כתב רופאו האישי של טראמפ. לדבריו, הבדיקות נעשו באמצעות מכשיר BinaxNOW שמספק בדיקות מהירות. ד"ר קונלי לא ציין באילו ימים הנשיא נבדק, וכן לא התייחס לכך שהמכשיר שבאמצעותו נעשתה הבדיקה לעיתים מספק תוצאות לא מדויקות, כך על פי מומחים.