ראש הממשלה נתניהו אמנם הודיע שלא יהיו הקלות נוספות בשבועיים הקרובים, ומתווה ההקלות הראשון אפילו לא נכנס לתוקף ויושם בשטח, אבל בכנסת יש כבר מי שנערך לקבל החלטות בניגוד לעצת המומחים ובניגוד לצרכים האפידמיולוגיים. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בוועדת החוקה, שלה היכולת להכניס הסתייגויות להחלטות הממשלה ולשנות אותן, מעוניינים לקדם מתווה חדש לחתונות שלפיו יוכלו להשתתף בהן 40 משתתפים בניגוד למציאות כיום שמאפשרת 20 בלבד.

לפי המתווה החדש, שבינתיים לא אושר אבל ייתכן שייכנס לתוקף כבר בשבוע הבא אם הכנסת תאשר זאת, יוכלו להתכנס בחתונות 2 קפסולות של 20 - 20 עבור משפחת החתן ו-20 עבור משפחת הכלה.  

נזכיר כי מתווה החתונות הזה מגיע אחרי ששר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי העלה הצעה בקבינט הקורונה להתיר חתונות המוניות, דבר שזכה להתנגדות מקיר לקיר בקבינט. 

בתוך כך, אנו מפרסמים היום לראשונה פרטים חדשים על חזרת מערכת החינוך. לפי פרטים שהגיעו לידינו, בשעה שייפתחו בתי הספר היסודיים (כיתות א'-ד' לפי המתווה הנוכחי), ייפתחו גם כיתות ה' ו-ו' ותלמידי כיתות אלו יוכלו לסגור את הזום ולשוב לכיתות. זאת משום שרבים מההורים והשרים טוענים שקשה לבני גילאים אלו ללמוד מרחוק.