אשת ראש הממשלה שרה נתניהו התייחסה היום (רביעי) בריאיון לעופר חדד לתלונה שהגישה בגין הטרדה מינית נגדה ואמרה: "אני בפירוש מרגישה שעברתי אלימות מינית". נתניהו ציינה כי היא "עוברת ימים לא קלים, לא פשוטים - ואפילו קשים", ומתחה ביקורת על כך שהשרים בני גנץ וגבי אשכנזי וחברות הכנסת מרב מיכאלי ותמר זנדברג לא יצאו להגנתה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אתמול הגיעה חוקרת בכירה מהמשטרה שמתעסקת בדברים האלה", אמרה נתניהו. "היא דיברה איתי בצורה של הבנה - כי כך צריך לנהוג באנשים שמגישים תלונה על הטרדה מינית. ואני בפירוש מרגישה שעברתי אלימות מינית. המצעד המזעזע הזה של הבלונים והפוסט שקורא לאנוס אותי בצורה בוטה במילים כ"כ נמוכות".

שרה נתניהו ציינה כי היא חשה מאוימת, לטענתה. "האבטחה לא כ"כ שמורה ומהודקת", אמרה. "אל תשכחו שאני לא בבית כל הזמן. אני לא מאובטחת כמו רה"מ, שאולי מאובטח יותר. אני לא מאובטחת כמו שר הביטחון גנץ. לפני מספר שבועות באחת ההפגנות האלימות הם באמת ניסו לירות לפידים לבית ושברו רגליים לבלש משטרה".

נתניהו הוסיפה: "מה שאני רוצה להגיד זה שאסור לתת זה להתרחש. אני שומעת רק צד אחד - ולצערי זה בא כאילו זה פוליטיקה, זה לא צריך להיות פוליטי. הגינוי למה שעשו לי צריך לבוא מכל הנשים, מכל האנשים. זה צריך לבוא מכל הצדדים. הייתי מצפה מהח"כיות שמצקצקות ומדברות על זכויות נשים, כמו זנדברג ומיכאלי, שגם הן יהיו קול".

בכפוף לשימוע: קיבלו מתנות מארנון מילצ'ן (צילום: מארק ישראל סלם, חדשות)
צילום: מארק ישראל סלם, חדשות

בהתייחס לאיומים ברצח נגד בני משפחתה אמרה נתניהו לעופר חדד: "אני לא מאחלת לך כאבא ולא לאף אחד שצופה בנו ולא לאף אחד מערוצי הטלוויזיה - שמגבים את ההפגנות האלה - את מה שכותבים עליי ועל ילדיי. הם מתארים איך הם ירצחו אותנו. אני קוראת איך יחתכו איברים לילדים שלי, דברים מזעזעים, אז למה אני לא שומעת גינוי לזה?".

כשנשאלה על ההתנצלות שפרסם בנה בעקבות האיום בתביעת דיבה מצד הפרשנית דנה ויס, אמרה: "אני לא הייתי בעד זה, הייתי בעד שיתנצל", אך הוסיפה: "דנה ויס לא מתנהגת בתור עיתונאית אלא בתור דמות פוליטית חד צדדית. זה לא מצדיק גם את האמירה שלה - כשאמרה 'ילד קקות' על הבן שלי. דנה ויס פוגעת בי יום יום לילה לילה. הפגיעות שלה בי היא פי מיליון ממה שהילד שלי עשה".

"אני אישה מוכה והילדים שלי מוכים", אמרה אשת ראש הממשלה. היא התייחסה להפגנות מול המעון בבלפור וטענה: "אנשים מריצים שורות, עושים סמים. אני לא אומרת על כולם, אבל יש שם... אתה בטוח תראה - אלא אם כן תעצום את עיניך".