כחול לבן מזהה חולשה של נתניהו - ויוצאת למתקפה: גורם בכיר בכחול לבן תקף היום (שישי) בחריפות את ראש הממשלה נתניהו, יממה אחרי שהציג את התכנית הכלכלית לסיוע למשק.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לפי הגורם "נתניהו דוחף בכל הכוח לבחירות, מפזר כסף על האזרחים כדי לפרק את הממשלה במרץ". הגורם תהה מדוע "אי אפשר לעשות תקציב לשנה ורבע בגלל חוסר ודאות", אבל "הודיע אתמול על תכנית לשנה קדימה?" 

הבכיר תקף את התכנית עצמה ואמר כי "אין בה מנועי צמיחה, היא נועדה רק כדי לפזר כסף על האזרחים בלי לחלץ את המשק", וציין כי "גם החרדים מבינים שנתניהו דוחף לבחירות". 

בליכוד ענו זמן קצר לאחר מכן למתקפה: "כל הכלכלנים מסכימים שמדינת ישראל זקוקה כעת לתקציב חד שנתי ובאופן מיידי. בשעה שראש הממשלה עובד מסביב לשעון להביא תקציב זה במקביל לחבילת סיוע כלכלית לקורונה, כחול לבן מטרפדים זאת מטעמים פוליטיים. שיפסיקו לברבר וייכנסו מתחת לאלונקה". 

היחסים בין כחול לבן לליכוד, נזכיר, לא היו טובים מעולם למרות שהממשלה מתפקדת בסך הכל חודשיים מאז הושבעה, אבל הם הגיעו למשבר חריף ביותר השבוע, עם ההצבעה על הקמת ועדת חקירה פרלמנטרית לשופטים. יו"ר הקואליציה מיקי זוהר אמר כי בכוונת הליכוד להצביע בעד ההצעה, דבר שהוביל לגינוי חריף של שר המשפטים ניסנקורן ואיום להקים ועדת חקירה לצוללות.

ההצעה בסופו של דבר לא עברה, אבל מאחורי הקלעים היחסים הידרדרו לאיום אמיתי וכן ללכת לבחירות. אפילו שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי טרק לנתניהו את הטלפון כשהטיח בו "תגיד שאתה רוצה בחירות וזהו".