מאחורי הקלעים של מחאת השולמנים: לאחר שמייסד מחאת "אני שולמן", אביר קארה, נתפס בשידור חי כשהוא מתכתב עם שר האוצר ישראל כ"ץ תוך כדי ריאיון בתוכנית "אופירה וברקוביץ" בערוץ 12, היום (ראשון) אנו מפרסמים הקלטה של קארה מבצע חיקוי של ראש הממשלה נתניהו, כשהוא מעביר את הביקורת כלפיו אל ראש רשות המסים ערן יעקב - כפי שנתניהו עשה בשיחת הוידאו שערך עם נציגי העסקים הקורסים. "זה ביבי שהתחפש, הוא שחור ועכשיו הוא במחאת העצמאים", נשמע קארה אומר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מדובר בהקלטה שפורסמה במהלך שיחה ביום חמישי האחרון, עוד קודם לריאיון בו קארה נתפס מתכתב עם שר האוצר כ"ץ. זה קרה בקבוצת וואטסאפ פנימית של 50 "שולמנים", בה שוחחו על שיחת הווידאו של בעלי העסקים עם נתניהו וראש רשות המסים ערן יעקב, בה ראש הממשלה מתח ביקורת על רשות המסים. קארה נשמע מחקה את קולו של נתניהו ואומר: "אני ראש הממשלה שלכם, אני אטפל לך בבעיות, אנחנו נסייע בכל מה שנידרש. באמת. ערן יעקב, באמת ערן, למה לא מעבירים לאנשים את הכסף? הגיע הזמן להעביר לאנשים את הכסף".

בסיום החיקוי, הוסיף קארה: "את צריכה להבין, זה לא שזה ביבי או כן ביבי או לא ביבי. זה ביבי שהתחפש, הוא שחור ועכשיו הוא במחאת העצמאים. הוא עשה תחפושת. אנשים דפוקים".

לפני כחצי שנה אביר קארה פתח קבוצת מחאה בפייסבוק למען עסקים קטנים ובינוניים ("אני שולמן") ובתוך מספר שבועו הצטרפו אליה עשרות אלפי "שולמנים" גאים. משבר הקורונה מיקם אותו בחזית המאבק לפיצוי בעלי העסקים, וכיום הוא מוביל התארגנות חזקה ומשפיעה עם כ-200 אלף חברים.

קארה מתרחק מזיהוי פוליטי, אך היו שטענו כי הוא מקושר לראש הממשלה ולגורמים נוספים בקואליציה. מייסד "אני שולמן" הכחיש את הטענות ואמר כי מעולם לא הצביע לנתניהו בבחירות.