ברקע העימות החריף בין יו"ר הקואליציה מיקי זוהר ושר האוצר ישראל כ"ץ אתמול, היום (שלישי) שיגר זוהר מכתב שמוען לחברי תנועת הליכוד ובו, כך נדמה, הוא ניסה לשכנע אותם לעמוד לצידו. הוא טען שלאחרונה הוא נאבק דווקא נגד חברי הסיעה שקמים נגדו בשביל להפיל את רוחו, כשהוא מכוון את דבריו ככל הנראה לשר האוצר. זוהר הוסיף שהוא יפעל רק ל"איחוד שורות" ולהצלחת הליכוד כפי שפועלים, לדבריו, "ליכודניקים אמיתיים".

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"לאחרונה אני מוצא את עצמי משקיע דווקא במאבקים שונים מול חברי סיעת הליכוד", כתב זוהר במכתבו. "ניכר שככל שאני זוכה תמיכה רבה מכם חברי התנועה, כך קמים נגדי כוחות רבים מתוך התנועה על מנת להפיל את רוחי ובעיקר לפגוע ברוח הליכוד".

"צר לי מאוד על הגישה הזו", כתב זוהר. "אך בכוונתי להתעלות מעל המאבקים היצריים, לשים בצד את האגו כדי שחלילה לא נשכח את הדרך שלנו, דרך הליכוד שדוגל באחדות ובערבות הדדית. בע"ה אפעל לאיחוד השורות כאשר רק הצלחת הליכוד והמדינה תהיה לנגד עיני, כך פועלים ליכודניקים אמיתיים".

זוהר גם טען שהוא היחיד שמעז לדבר בפומבי בענייניו של ראש הממשלה: "אני גאה לומר שבימים שבהם אף אחד לא העז לדבר בפומבי בענייניו של רה"מ, עמדתי כמעט לבדי, זקוף קומה, ונאבקתי כדי לשמור על המשך שלטון הימין והליכוד. ניצחנו ועודנו מנצחים במאבקים האלה".

אתמול דווח כי במהלך דיון בוועדת הכספים, שר האוצר ישראל כ"ץ תקף בחריפות את יו"ר הקואליציה מיקי זוהר וטען שהוא דואג לבעלי האולמות כי בן דוד שלו הוא בעל אולם. זוהר לא נשאר חייב, ותקף את שר האוצר בחזרה, ובין היתר אמר: "צריך להמשיך לשקול את המשך הכהונה של ישראל כ"ץ, זה סכנה לשלטון הליכוד".

 

השניים המשיכו את העימות אחר כך גם בחילופי ציוצים בטוויטר. "לצערי, האופוזיציה מגלה יותר אחריות לציבור מאשר אתה שקרוי יו"ר קואליציה", כתב כ"ץ בציוץ. זוהר ענה בציוץ משלו: "חבל מאוד שהוא מנסה להשליך עליי את ההתנהלות הכלכלית המנותקת שלו".