המתקפה של רגב על גנץ הובילה לנזיפה מנתניהו: ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח הערב (רביעי) עם שרת התחבורה מירי רגב בעקבות הריאיון שהעניקה ל"ידיעות אחרונות", בו תקפה בחריפות את ראש הממשלה החליפי בני גנץ - ונזף בה על הדברים הקשים שהשמיעה כלפיו. 

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

נתניהו, שיזם את השיחה לאחר שהסבו את תשומת לבו לסערה שיצר הריאיון, נזף ברגב ואמר לה שהתבטאויותיה "פוגעות באחדות הממשלה" - עשרה ימים בלבד לאחר שהושבעה ויצאה לדרך. האמירות של רגב הובילו להתרעמות בכחול לבן, שם טענו בפני נתניהו ששרים בליכוד לא נזהרים בכבוד של גנץ כמו שהם נזהרים בכבודו של נתניהו, בייחוד על רקע פתיחת משפטו. 

מקורבי השרה רגב הגיבו הערב לטענות ומסרו: "הדברים הוצאו מהקשרם. היא לא מבינה על מה המהומה. הכוונה הייתה שבמהלך השנה וחצי הקרובות יהיה לגנץ ממי ללמוד וכך הוא יגיע בשל יותר לתפקיד. צריך להכיר את השדה המדיני, הפוליטי, את הכנסת ועבודת הממשלה. זו הייתה כוונתה. לדעתה הדברים יהיו ברורים הרבה יותר כשהראיון המלא יתפרסם. אין מה להתנצל, לא נאמר פה משהו יוצא דופן. לא כצעקתה". 

בנימין נתניהו ובני גנץ בכנסת (צילום: דוברות הכנסת)
הפגישה פוצצה - והערב תתקיים פגישה נוספת. נתניהו גנץ | צילום: דוברות הכנסת

דבריה של רגב כלפי גנץ הובילו מוקדם יותר לפיצוץ פגישה שגרתית שנערכה ביניהם - פגישה שתחודש הערב, בה ידונו השניים בסדקים שמתגלים בקואליציה ובסוגיות נוספות שעומדות על הפרק ושהממשלה החדשה מעוניינת לקדם בקרוב. 

"גנץ לא אפוי, צריך לשאול אותו אם יש לנו ממה לחשוש" 

 "אני חושבת שגנץ לא בשל להיות ראש ממשלה", אמרה רגב בריאיון המדובר, שצפוי להתפרסם מחר. "הוא לא בשל. בוא נראה מה יקרה בשנה וחצי האלה. אם הוא ילמד מהטוב ביותר ויגיע בשל לתפקיד". בנוגע לפריצה לטלפון הנייד של גנץ, שנחשפה על ידי עמית סגל בחדשות 12, אמרה רגב: "אם אכן יש קלטת כזו והיא קיימת, אתם צריכים לשאול את בני גנץ, שר הביטחון, אם יש לנו ממה לחשוש". 

דבריה של רגב מתכתבים היטב עם הקמפיין התוקפני של הליכוד במהלך קמפיין הבחירות. בליכוד קידמו בנחרצות את התיאוריה שהאירנים מחזיקים במידע רגיש על גנץ, מידע שיכול להביא לסחיטתו. גם כאן חזרה רגב ותקפה את יו"ר כחול לבן בחריפות: "גנץ עוד צריך לעבור אפייה ולגלות לנו אם הוא סחיט על ידי האירנים".

בכירים בליכוד מסרו מוקדם יותר בתגובה לדברים: "הקמפיין הסתיים וזו העת לאחדות. הגיע הזמן להפסיק את המתקפות האישיות מכל צד שהוא. הבחירות מאחורינו והמשימות המשותפות לפנינו ועלינו לשלב ידיים למען אזרחי ישראל".