המתקפה של בכירת הליכוד - והפיצוץ: עשרה ימים אחרי השבעת הממשלה, שרת התחבורה החדשה מירי רגב, התראיינה ל"ידיעות אחרונות" ובכתבה שתפורסם מחר (חמישי) היא תוקפת את גנץ בחריפות. במקביל, רגב חוזרת על המסרים מקמפיינים שניהל הליכוד בשנה האחרונה, לפיהם יושב ראש כחול לבן נסחט על ידי האירנים - מה שהוביל לפיצוץ פגישה שנערכה בין נתניהו לגנץ. 

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לדבריה של רגב: "אני חושבת שגנץ לא בשל להיות ראש ממשלה. הוא לא בשל. בוא נראה מה יקרה בשנה וחצי האלה. אם הוא ילמד מהטוב ביותר ויגיע בשל לתפקיד". בנוגע לפריצה לטלפון הנייד של גנץ, שנחשפה על ידי עמית סגל בחדשות 12, אמרה רגב: "אם אכן יש קלטת כזו והיא קיימת, אתם צריכים לשאול את בני גנץ, שר הביטחון, אם יש לנו ממה לחשוש".

דבריה של רגב מתכתבים היטב עם הקמפיין התוקפני של הליכוד במהלך קמפיין הבחירות. בליכוד קידמו בנחרצות את התיאוריה שהאירנים מחזיקים במידע רגיש על גנץ, מידע שיכול להביא לסחיטתו. גם כאן חזרה רגב ותקפה את יו"ר כחול לבן בחריפות: "גנץ עוד צריך לעבור אפייה ולגלות לנו אם הוא סחיט על ידי האירנים".

בעקבות הדברים שמחוללים סערה ברשת מאז שעות הבוקר, גנץ קטע בזעם פגישה עם נתניהו. מאחורי הקלעים נעשים מאמצים להרגיע את הרוחות ולהגיע להבנות גם בנושאים נוספים שבמחלוקת.

בכירים בליכוד ניסו אף הם להרגיע ומסרו בתגובה לדברים: "הקמפיין הסתיים וזו העת לאחדות. הגיע הזמן להפסיק את המתקפות האישיות מכל צד שהוא. הבחירות מאחורינו והמשימות המשותפות לפנינו ועלינו לשלב ידיים למען אזרחי ישראל".