הפוסט והסערה: אתמול נכנס לתפקידו כשר התיירות אסף זמיר מכחול לבן, ואל טקס חילופי השרים הצטרפה רעייתו, השחקנית ואושיית הרשת מאיה ורטהיימר. לאחר הטקס היא העלתה פוסט לחשבון האינסטגרם שלה שעורר גל של ביקורת ברשת בטענה שמדובר בתמונה מתריסה בגלל הלבוש שלה בלשכת שר ובגלל הצורה שבה אחזה בדגל ישראל. הבוקר (רביעי) יצא בעלה להגנתה ודחה את הביקורת: "אני אוהב אותה אהבה קיצונית, שאני מאחל לכל אחד ואחת מכם".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

את התמונה המדוברת העלתה ורטהיימר בליווי הכיתוב: "הם שמחים שאסף נכנס לתפקיד. אני לא סגורה מה הם חושבים עליי". הפוסט הפך לוויראלי, גם מחוץ לאינסטגרם, ולא בהכרח בגלל ההומור.

כך למשל, תם אהרון כתב בחשבון הטוויטר שלו שבני הזוג מקבלים הנחה בגלל מוצאם, ושאם אם היו ממוצא מזרחי הם היו תחת ביקורת צולבת: "אוקיי, אלף שקל שאם בעלה של מירי רגב או הבת של דודי אמסלם היו מצטלמים ככה, ועוד מעלים את זה בחצי התרסה, היו גומרים אותם. כי כשאשכנזים עושים שכונה זה יוצא 'חמודי' ולא מאיים, כשאנחנו עושים שכונה זה 'מזלזל' ובוטה. מה שכן אסף זמיר בבירור מתפדח מכל רגע אז אני נע בין לרחם עליו ללכעוס".

_OBJ

הבוקר הגיעה תגובתו של בעלה של ורטהיימר, שר התיירות הנכנס אסף זמיר שיצא להגנתה. "דעה לא פופולרית: דעתכם על אשתי פחות מעניינת אותי. אני אוהב אותה אהבה קיצונית, שאני מאחל לכל אחד ואחת מכם. היא מצחיקה אותי, מפיצה אור לכל עבר וחברה תומכת ברמה שלא ידעתי שקיימת. ובכל מקום בו מישהו מכם חושב שאני מובך ממנה - תדעו שאני גאה בה ורק מרגיש בר מזל שהיא מסכימה לחיות איתי".

גם ורטהיימר עצמה הגיבה לביקורת וכתבה אתמול: "ברור לכם שאני לא חושבת שלוש שניות לפני שאני מעלה את התמונה - ובטח לא עושה פוטושופ ונראית 'יפה' ועומדת כמו שצריך כי זה פשוט הצחיק אותי".