"איבדו את הבושה": ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף הערב (שבת) בחריפות את היועץ המשפטי של הכנסת, עו"ד איל ינון ואת זוגתו, שהייתה מעורבת בגיבוש כתבי האישום נגדו: הם אומרים שלא דיברו על התיק שלי - הם חושבים שאנחנו טיפשים?

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני רוצה לספר לכם מה יקרה בימים שנותרו עד הבחירות", פתח נתניהו את דבריו. "כחול לבן יודעים שהם לא יכולים לנצח אותנו, מול ההישגים האדירים שהבאתי למדינת ישראל בעשור הטוב ביותר בתולדותיה אין להם מה להציע ... ועכשיו, כשאנחנו על סף צעדים היסטוריים נוספים שאני עובד עליהם, הם עסוקים רק בדבר אחד - 'רק לא ביבי'".

"כדי לממש את זה הם ממציאים כללים וחוקים חדשים - רק לביבי, חוקי ביבי. לא מעניין אותם שהיועץ המשפטי של הכנסת נמצא בניגוד עניינים חריף, רעייתו היא פרקליטה בכירה בצוות התביעה שתפר את התיקים ההזויים נגדי. מצד אחד היא תובעת אותי ומצד שני הוא מכריע בהגנה שלי, הבנתם? נסו לדמיין רגע את ההיפך, שרעייתו הייתה פרקליטה בכירה בצוות ההגנה שלי. היו אומרים מיד שזה לא רק ניגוד עניינים חריף אלא מרמה והפרת אמונים בנסיבות מחמירות, תיק 5000".

לאחר מכן ראש הממשלה תקף ישירות את היועץ ינון: "כשתפסו אותו על חם על ניגוד העניינים הזה מה הוא אמר? הוא אמר שהוא ורעייתו מעולם לא דיברו על התיקים שלהם, אתם מאמינים לזה? התיק המפורסם ביותר בתולדות המדינה ששניהם עוסקים בו והם מעולם לא דיברו על זה. הם חושבים שאנחנו טיפשים? אני אגיד לכם את האמת - לא אכפת להם, הם איבדו את הבושה. כשהמטרה היא להפיל את ממשלת הימין בראשותי כל האמצעים כשרים. שלא תטעו, בשבועות הקרובים כחול לבן יתמקדו רק בזה כי אין להם שום דבר אמיתי להציע אל מול ההשיגים הכבירים שלנו".