משה יעלון, מבכירי כחול לבן, הגיב הערב (שבת) לדברי נתניהו, שקרא לרוטציה עם גנץ ואף נקב בתאריך אפשרי לסיום כהונתו - ספטמבר 2021. בריאיון לחדשות סוף השבוע אמר: "אני לא מאמין לו. הסיפור הוא שנתניהו הכי פוחד שיו"ר הכנסת יהיה שלנו ושר המשפטים לא יהיה משלו. השבוע הבא הכי מפחיד אותו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אנחנו אחרי שבוע שראינו את ראש הממשלה נתניהו פוגע בדמוקרטיה הישראלית ואנחנו דיקטטורה בהתהוות", הצהיר יעלון, לשעבר שר ביטחון תחת נתניהו. "את היית מאמינה למישהו שמאחורי גבי כשר הביטחון אישר לגרמניה למכור צוללות למצרים והודה פה באולפן שעשה את זה ואמר שהסתיר את זה בגלל איזה סוד? אני ילא יכול להאמין לאיש כזה".

עוד אמר: "הדבר החשוב ביותר שתהיה פה דמוקרטיה, המחלה פרצה בסין בדיקטטורה. אנחנו ביקשנו ועדת קורונה לפני שהמגפה פרצה פה והליכוד לא נתן לזה לקרות. במלחמת יום הכיפורים לא הייתה כנסת? מתישהו לא הייתה כנסת? אם היו"ר יהיה שלנו אני אוכל לבקר ולפקח על פעילות הממשלה. זה קריטי גם בתקופה כזו"

עוד אמר יעלון כי "אין שום פיצול בכחול לבן. השבוע מי שקיבל את המנדט להרכיב את הממשלה זה גנץ,. יעלו, מס' 3 במפלגה, הכחיש כי נחתם הסכם על אחדות עם הליכוד: "זה שקר. אני שומע בכול יום דיווחים על התקדמות במו"מ, אין בכלל מו"מ. צוות שלנו נפגש עם הליכוד כדי לגשש איפה עומדים, שום דבר לא סוכם".