ח"כ יועז הנדל הגיב הערב (חמישי) על האיחוד במפלגות הימין וחיזק את נפתלי בנט על היפרדותו מבן גביר: "שמח שנפתלי עשה את זה בניגוד לסבב הראשון, אני חושב שזה הדבר הנכון. יש מקום לאמירה ערכית שבה הכהניסטים הם לא חלק מהשותפות הפוליטית, כמו הרשימה המשותפת שמתבדלת ואינה חלק". באווירה קלילה יותר, הנדל הגיב על החיקוי שלו אמש בארץ נהדרת שבוצע בידי השחקן רן דנקר, ואמר: "בשביל פויקה לא צריך להגיע לבקעה". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הנדל הוסיף וביקר את המפלגה בראשותה עומד בנט: "המפלגה שלו היא דתית חרד"לית, יש שמה את סמוטריץ', הרב פרץ, אורית סטרוק ואחרים שלא יכולים לבטא קול של ימין ממלכתי, קול של ציונות דתית ממלכתית".

כשנשאל על הקיצוניות בשמאל הפוליטי הסביר כי כחול לבן לא תקים עם ממשלה עם קיצוניים: "אנחנו נקים ממשלה ציונית עם מפלגות שמכירות במדינת ישראל כמדינה ציונית ודמוקרטית. לא הרשימה המשותפת ולא הכהניסטים עונים על הקריטריון הזה".

הנדל תקף את רה"מ על חבירתו למפלגות הקיצוניות: "לא מבין את הדרישה של רה"מ לאחד את הכהניסטים. הברית היחידה שקיימת היא של ביבי וטיבי". הנדל הסביר כי התקיפות ההדדיות בין טיבי ונתניהו משרתות אלקטורלית אחד את השני, ואף ישנו שיתוף פעולה בין הרשימה המשותפת לליכוד בסוגיות כמו מינוי מבקר המדינה וגם בקשות של נתניהו מהערבים בנושא חסינותו.

לסיום, הגיב הנדל על החיקוי שלו אתמול בתכנית "ארץ נהדרת" שבוצע בידי השחקן רן דנקר: "ראיתי את החיקוי באיחור. אשתי לא האמינה שהם מצאו את המעיל הזה, באמת היה לי מעיל כזה עד לפני שנה - אשתי זרקה אותו והם איכשהו מצאו". הנדל חייך והוסיף בנוגע לחיקוי: "בשביל פויקה לא צריך להגיע לבקעה".

תגובת הליכוד: "לכחול לבן אין שום דבר להציע לאזרחי ישראל חוץ מרק לא ביבי, אנו נמשיך לפעול למען מדינת ישראל".