לריסה טרימבובלר עמיר, אשתו של רוצח ראש הממשלה, הגישה היום (שלישי) את הרשימה לכנסת לקראת הבחירות הקרובות, שבראשה היא עומדת. מפלגתה של לריסה נקראת "משפט צדק", ולדבריה היא נועדה לשינוי רפורמות במערכת המשפט ולשחרור בעלה, יגאל עמיר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כשהתבקשה להציג את מפלגתה, אמרה: "אנחנו דורשים משפט חוזר ליגאל עמיר, זה משפט שישנה פה את הכל כי התבררו דברים מוסתרים שקשורים למערכת המשפט, לתקשורת ולכל הממסד".

יגאל עמיר
"דורשים משפט חוזר" | צילום: Photo by Flash 90מלבד בעלה, היא אמרה כי המפלגה תדרוש "משפטים חוזרים לכל האנשים שמגיע להם- לכל החפים מפשע שיושבים בבתי הכלא". עוד הוסיפה: "אנחנו דורשים רפורמה עמוקה, במערכת המשפט, בבתי המשפט ובתקשורת".

טרימבבובלר ביקרה את התנהלות הפוליטיקאים וטענה: "רק אנחנו יכולים לעשות את זה. הפוליטיקאים לא יעשו את זה, אין להם אומץ, הם דואגים רק לעצמם ולתדמית שלהם ולנו יש את האומץ, בעזרת השם נעשה ונצליח".

עמוס סילבר
צילום: Avi Dishi Flash90

מתמודד מפתיע שמפלגתו נרשמה בוועדת הבחירות המרכזית לקראת ההתמודדות לכנסת ה-23, הוא עמוס דב סילבר מייסד טלגראס. סילבר שובץ במקום השני במפלגת "עוצמה ליברלית-כלכלית" שהקים גלעד אלפר. סילבר, שהואשם בניהול ארגון פשיעה וסחר בסמים במסגרת "פרשת טלגראס" נמצא כעת במעצר עד תום ההליכים. גלעד אלפר התמודד בבחירות לכנסת ה-21 כמספר 2 במפלגת זהות של משה פייגלין, שלא עברה את אחוז החסימה.