יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הגיע הערב (שבת) לאולפן פגוש את העיתונות ותקף את גנץ: "גנץ מתבייש בעצמו וממציא עלינו שקרים". לגבי מינוי ליצמן מחדש לשר הבריאות בממשלה המסתמנת טען יו"ר ישראל ביתנו שמדובר במהלך פוליטי, וגם על משבר הקורונה לא פסח ותקף: "להערכתי הממשלה מציגה מצג שווא בנושא הקורונה. אני מקשיב לנתונים והם אומרים שלפחות 38% מתושבי בני ברק נדבקו בנגיף".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

יו"ר ישראל ביתנו תקף את המהלך של גנץ וטען שלא מדובר בממשלת אחדות. "זו לא ממשלת אחדות ולא ממשלה פריטטית, גנץ הוא רק שוליה", אמר. "כחול לבן התפרק, נשאר רק הלבן - אין יותר דגל. מרגע שהם אישרו לליכוד את יו"ר הכנסת, ועדת כספים וגם ועדת חוק, חוקה ומשפט - נתניהו ישלוט בהכול. גנץ מתבייש בעצמו וממציא עלינו שקרים".

גם בעניין השארת ליצמן כשר הבריאות תקף ליברמן ואמר שנתניהו 'מתאבד' בשביל זה: "נתניהו 'מתאבד' כדי שליצמן יהיה שר הבריאות - זה מוכיח שהשיקול הוא לא לטובת הציבור אלא שיקול פוליטי". רק לפני כמה ימים כתב יו"ר ישראל ביתנו בטוויטר שאסור שליצמן יכהן כשר הבריאות.

ליברמן תקף את התנהלות הממשלה גם בעניין משבר הקורונה, ותקף את נתניהו שהוא לא מקדם סיפוח אלא רק מפריע לו. "להערכתי הממשלה מציגה מצג שווא בנושא הקורונה. אני מקשיב לנתונים והם אומרים שלפחות 38% מתושבי בני ברק נדבקו בנגיף", אמר והוסיף לגבי הסיפוח: "לא רק שנתניהו לא מקדם סיפוח, הוא מפריע להעביר את זה".