בעוד שרבים במערכת הפוליטית בישראל בירכו על חיסולו של מפקד "כוח קודס" של משמרות המהפכה, חברי הכנסת מהרשימה המשותפת טוענים כי מדובר בבריונות. "הרג סולימאני יכול להוביל לתקיפה נגד ישראל", כתב ח"כ כסיף. ח"כ עיידה תומא-סולימן הוסיפה: "ממשל טראמפ מסכן את חיי כל תושבי המזרח התיכון".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

"מי שפותח היום שמפניות לא מבין שהרג סולימאני יכול להוביל לתקיפה נגד ישראל", כתב חבר הכנסת עופר כסיף בטוויטר. "אם הבריונות האמריקאית תעלה בחיים ישראלים הדבר יהיה על ידיו של טראמפ ושל חברו העבריין הנמלט נתניהו". חברתו למפלגה של כסיף, ח"כ עיידה תומא-סולימן, צייצה אף היא וטענה כי "ממשל טראמפ מסכן את חיי כל תושבי המזרח התיכון - איראנים, ישראלים וכל מי שנמצא ביניהם". 

בניגוד להתבטאויות אלו, נשמעו גם קולות אחרים מכלל הקשת הפוליטית. מספר 2 בכחול לבן, ח"כ יאיר לפיד, בירך את הנשיא טראמפ על חיסולו של קסאם סולימאני: "הוא זכה לסוף המגיע לו, המשטר האירני הוא משטר טרור ומול הטרור צריך נחישות וכוח". יו"ר מפלגת העבודה עמיר פרץ הוסיף: "היעלמותו של סולימאני היא חיובית. מי שהיה גורם ראשי בהתססת האזור, אדריכל של מאחזים עויינים על גבולנו הצפוני ומממן ראשי של חמאס וחזבאללה, היה בן מוות. אני מודה לארה”ב ולנשיא טראמפ על פעולתם".