לקראת השבעת ממשלת אחדות: הממשלה שצפויה לקום תהיה אחת הגדולות בין ממשלות ישראל ותכיל לא פחות מ-34 שרים. 30 מהם ימונו עם הקמת הממשלה וארבעה נוספים ימונו עם סיום משבר הקורונה. בנוסף לכך, הוסכם כי נתניהו, מלבד תפקידו כממלא מקום ראש הממשלה בשלב השני של הרוטציה מאוקטובר 2021, ישמש גם כאחראי הקשר עם המעצמות – ארה"ב ורוסיה. כמו כן, בנוגע לדיל המאה - בליכוד אומרים שלא יהיה הסכם בלי צעדי החלת ריבונות והנושא גם מדובר במסגרת המשא ומתן.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

שני ראשי הממשלה, נתניהו וגנץ, ייבחרו לתפקיד יחדיו בהבצבעה אחת - וזה ייעשה באמצעות חקיקה. לתיק הביטחון ימונה תחילה גנץ ובהמשך אשכנזי. לתיק החוץ ימונה תחילה אשכנזי ובחלק השני של הרוטציה שר מהליכוד. תיק האוצר וכן תפקיד יושב ראש הכנסת יינתנו לליכוד. 
 
הליכוד תקבל את משרדי ביטחון הפנים, התחבורה, החינוך שנשמר למפלגת ימינה, האנרגיה, הגנת הסביבה, שיכון מודיעין והמשרד לשיתוף פעולה איזורי. 
 
מפלגת כחול לבן תקבל את משרדי המשפטים, התקשורת, המשרד לענייני ירושלים, משרד התפוצות, החלקאות, משרד המדע, הרווחה, התיירות, התרבות והמשרד לשוויון חברתי. 
 
תיק הכלכלה מיועד לעמיר פרץ והשר ליצמן יישאר במשרד הבריאות. השר דרעי מש"ס יישאר במשרד הפנים וישמש כשר הפריפריה, תיק הדתות יילך כנראה לחבר הכנסת יצחק כהן ממפלגת ש"ס.