על רקע סבב המתיחות, ראש הממשלה נתניהו עלה היום (רביעי) לשאת דברים במליאת הכנסת – ונכנס לעימות מול חבר הכנסת אחמד טיבי (הרשימה המשותפת). טיבי הטיח לעברו של ראש הממשלה: "זהו מבצע להצלת נתניהו!", והוצא מהמליאה לאחר שהמשיך להפריע לדברי נתניהו. צפו בעימות

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ראש הממשלה אמר מעל הבימה: "בדקנו מה הסיכויים שייפגעו כאן בלתי מעורבים – פעם אחר פעם לא אישרתי (את הפעולה), משום שאנו רוצים לצמצם למינימום את הבלתי-מעורבים. זה שונה לחלוטין ממה שעושים אותם טרוריסטים – הם מכוונים לשכונת מגורים באשקלון".

לאחר מכן המשיך נתניהו ופנה לחבר הכנסת טיבי ואמר לו כי הוא וחברת כנסת נוספת כינו את פעולות הממשלה "פשעי מלחמה" - דבר שעורר את זעמו את טיבי. "אתר משקר, אתה מסית", הטיח טיבי. "זה לא יאה לראש ממשלה. את חוזר על כל שני וחמישי".

לאחר הוצאת טיבי מהאולם, המשיך נתניהו בביקורת שלו כלפי חברי הכנסת הערבים. "מה שחלק מחברי הכנסת כאן עושים דבר שהוא בלתי נתפס", אמר. "אלה שמכבדים את חוקי המלחמה, חיילי ומפקדי צה"ל - הם מוגדרים כפושעי מלחמה. הם מעוותים את הבסיס המוסרי של מלחמה צודקת. סיעת רע"ם-תע"ל שלחה בזמן צוק איתן ביקשה לפתוח בחקירה רשמית נגדי, גנץ ויעלון בגין ביצוע פשעי מלחמה ופשעים נגד האנושות ברצועת עזה במהלך מלחמה צוק איתן".

צה"ל המשיך היום לתקוף בעזה, בעקבות מטחי הרקטות הנורים לעבר ישראל. הפלסטינים מדווחים על 18 הרוגים מתחילת סבב הלחימה הנוכחי.