תוצאות הפריימריז בליכוד - ניצחון לנתניהו: ראש המממשלה הביס את יריבו ח"כ גדעון סער כשזכה ב-72.5% מהקולות (41,792), לעומת סער שקיבל 27.5% (15,585). נתניהו צייץ בחשבון הטוויטר שלו תודה למתפקדי המפלגה שהצביעו בעבורו: "תודה לחברות וחברי הליכוד על האמון, התמיכה והאהבה. אני אוביל את הליכוד לניצחון גדול בבחירות הקרובות". סער מצידו, בירך את ראש הממשלה על זכייתו בפריימריז והבהיר: "אנחנו עומדים מאחורי נתניהו לקראת הבחירות הכלליות".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לאחר ספירת כל 106 אזורי ההצבעה, והצבעה של כ-48% מהמתפקדים, נתניהו זכה לניצחון ברוב מוחץ בדימונה, רמלה, גבעתיים, ירוחם, שדרות, טבריה, חיפה, אשדוד, רמת גן, אילת, ירושלים ועוד - בעוד שסער רשם ניצחונות בשהם, דלית אל כרמל, וג'וליס. ברמת השרון, גבעתיים ותל אביב, התוצאות היו צמודות למדי.

 
חבר הכנסת גדעון סער התראיין לתקשורת, ובירך את נתניהו על ניצחונו. "אנחנו עומדים מאחורי נתניהו לקראת הבחירות הכלליות. אני שלם עם ההחלטה להתמודד. מי שלא מוכן להסתכן לעולם לא ינצח".
 
 
בשני המטות שידרו במהלך היום מסרים הפוכים. ראש הממשלה נתניהו שרוצה לעמוד פעם נוספת בראשות הליכוד, שידר פסימיות ואילו במטה יריבו, גדעון סער האווירה הייתה של אופטימיות זהירה. 48% ממתפקדי הליכוד הצביעו - נתון גבוה במעט מהבחירות הקודמות לתפקיד היושב ראש. 

דקות אחרי שנסגרו הקלפיות הודה בחשבון הטוויטר שלו גדעון סער לתומכיו: "תודה לחברים, למתנדבים, למצביעים הרבים. לכל מי שמאמין בדרך אליה יצאנו. גיליתם אמונה, אומץ-לב ונחישות. אני אוהב אתכם וגאה בכם!"

כמו בימים האחרונים של קמפיין הבחירות הכלליות, גם הפעם נתניהו ערך בשעות האחרונות סבב שיחות טלפון מרתוני למצביעים פוטנציאליים ודרש מהם לתת בו את אמונם. דווקא ממחנה סער, שם שידרו בימים האחרונים פאסימיות, נשמעו היום קולות אחרים.

במטה של חבר הכנסת האמינו לאורך היום שיש סיכוי לצמצם את הפער מנתניהו, מה שהתברר כטעות עם ספירת הקולות. במחנה סער התלוננו על אי סדרים בקלפיות אך אלה לא ישנו את התוצאה הסופית. חברי הכנסת שהודיעו על תמיכה בנתניהו שמרו היום על פרופיל נמוך, גם בשטח וגם ברשתות החברתיות.