מהומה בישיבת מרכז הליכוד: פעילים במפלגת השלטון הפריעו הערב (ראשון) לגדעון סער וקטעו את נאומו בקריאות "בוז" ו-"ביבי, ביבי!". קריאות הגנאי מהקהל החלו לפני שסער עלה על הבמה, והן נמשכו גם לאורך הנאום של בכיר המפלגה. כל זאת, בזמן שמנגד פעילים אחרים הריעו לסער וקראו לעברו: "הו הא מי זה בא - ראש הממשלה הבא". לפני הסערה, חברי המרכז אישרו את ההצעה של ביטול הפריימריז לרשימה והחלת החוק הנורברגי לאחר הבחירות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כשסער הצליח לעלות לבמה הוא אמר לנוכחים: "חברים וחברות, לפני 35 שנה אריאל שרון כיהן כשר בממשלתו הראשונה של יצחק שמיר. הוא התמודד במרכז תנועת חירות, מול יצחק שמיר, הוא הפסיד בהתמודדות, ולאחריה התנועה כולה התאחדה מאחוריו של יצחק שמיר, זאת הייתה התמודדות לגיטימית. למרות שהייתה מול ראש ממשלה מכהן‎". ומנגד, כשנתניהו עלה על הבמה הושמע ג'ינגל הליכוד לקול תשואות הקהל.

סער, שדורש לקיים פריימריז לראשות הליכוד לפני הבחירות, קיבל אמש רוח גבית מחבר הכנסת יואב קיש ממפלגתו, שהכריז אמש בריאיון לפגוש את העיתונות שהוא תומך בו. "נתניהו היה ראש ממשלה מצויין, הוביל את הימין שנים ארוכות", אמר. "אבל אני מבין שלא נצא מזה. גדעון סער יכול לחבר חלקים נדרשים ולשמור על השלטון, והוא מגדיל את המחנה".

"היחיד שיכול להוציא אותנו מהמצב זה סער. את זה אני אומר מתוך מחויבות עמוקה לעתיד ושלטון הימין", הוסיף ח"כ קיש. "אני מכיר את גדעון. איש ימין. יש עבודה משמעותית לעשות, שנתניהו לא יוכל. אני לא לבד, יש אנשים שחושבים כמוני. המסר המרכזי שלי: יש הרבה אנשים שאוהבים את ביבי, גם אני, אבל אנחנו צריכים לנצח".