ראש הממשלה נתינהו וגדעון סער סיכמו היום (שלישי) שהבחירות לראשות הליכוד יתקיימו כבר ביום חמישי ב-26 בדצמבר, בעוד שבועיים ויום בדיוק. במפלגה אומרים שכעת, לאחר שהושגה הסכמה, יבדקו אם ניתן לעמוד בלוח הזמנים מבחינת הלוגיסטיקה הדרושה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

גדעון סער הגיב להחלטה ובירך על התאריך המוסכם. "מודה ליו"ר המרכז ח"כ חיים כץ על מאמציו להגיע למועד מוסכם", מסר. "אקיים קמפיין חיובי, נקי וענייני ואציג בו סדר-יום לעתיד ישראל. יש צורך לאומי במפנה שיאפשר לסיים את המשבר הפוליטי המתמשך, להקים ממשלה חזקה ולאחד את עם ישראל".

מאז הודיע סער כי בכוונתו להתמודד בפריימריז לראשות המפלגה מול נתניהו, החריפה היריבות המרה בין שני האישים, אליה נוספו גם השמצות. ביום שבת האחרון הודיע חבר הכנסת יואב קיש שיתמוך בסער בהתמודדות עתידית מול נתניהו. 

בתחילת השבוע, במהלך כינוס מרכז הליכוד, הגיע גדעון סער לנאום והתקבל בקריאות "בוז", ובמקביל בקריאות "הו הא מי זה בא". לאחר שעלה לבמה, הציג סער את כל המקרים בהם ראשי סיעה מכהנים התמודדו מול יריבים בתוך המפלגה. "חברים וחברות, לפני 35 שנה אריאל שרון כיהן כשר בממשלתו הראשונה של יצחק שמיר. הוא התמודד במרכז תנועת חירות, מול יצחק שמיר, הוא הפסיד בהתמודדות, ולאחריה התנועה כולה התאחדה מאחוריו של יצחק שמיר, זאת הייתה התמודדות לגיטימית. למרות שהייתה מול ראש ממשלה מכהן‎".

גם במהלך הדברים של נתניהו בכנס, הקהל היה חצוי כשחלקו קרא קריאות תמיכה בנתניהו וחלק אחר קרא בשמו של גדעון סער.