מבין כל ההתייחסויות לכתב האישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, הייתה תגובה יוצאת דופן במיוחד. סייעת העלתה היום (ראשון) סרטון לרשתות החברתיות, ובו היא מסירה את תמונתו של נתניהו מהקיר בגן הילדים: "תנקה את עצמך בבית המשפט, עד אז - התמונה יורדת".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בסרטון אמרה כי "בתור אשת חינוך, אדם שמואשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים - לא יכול לשמש דוגמה טובה לילדים". לאחר מכן היא הסירה את תמונתו מהקיר והוסיפה: "אצלי בגן התמונה שלך לא יכולה להיות על הקיר. לך לבית המשפט, תנקה את עצמך, ואם אתה זכאי – ברוך שובך. עד אז התמונה יורדת".

לאחר פרסום הוידאו ברשת, שיתף אותו יואב אליאסי המכונה "הצל" ועורר סערה גדולה מאוד. בעקבות כך, הסירה הסייעת את הסרטון מדף הפייסבוק שלה, אך הוא עדיין נמצא ברשתות.  

 שר החינוך הרב רפי פרץ התייחס לתקרית וצייץ בחשבון הטוויטר: "רואה בחומרה רבה את מעשיה של הגננת בסרטון שפורסם בכלי התקשורת. משרד החינוך פועל על מנת לאתרה בהקדם ולזמנה לבירור. ראש הממשלה הוא בנימין נתניהו וצריך לנהוג בו בצורה ממלכתית ומכובדת, גם אם יש מחלוקת - לא נקבל התנהגות שכזו בשום מוסד חינוכי".

ח"כ סתיו שפיר מהמחנה הדמוקרטי הגיבה גם היא לפרשה. היא פרסמה את הסרטון בחשבון הטוויטר שלה וכתבה: "גננת אמיצה מורידה תמונה של איש שהפסיד בבחירות, שמואשם בשוחד והפרת אמונים, וכדי לחמוק מעונש מסית נגד חצי מדינה ומערער את שלטון החוק. היא חוטפת איומים, וגם אלה שחושבים כמוה מצקצקים שהיא לא ממלכתית. פחדנים. היא הכי ממלכתית. מי שהילדים חשובים לו, נלחם על העתיד שלהם במקום לדאוג רק לעצמו".