מיצג מחאה נגד ראש הממשלה נתניהו הופיע הבוקר (רביעי) בכיכר הבימה בתל אביב. בציור של האומן מנחם אדלמן-לנדוי המכונה יוזז, שהורכב על עגלה עם גלגלים, מוצג ראש הממשלה מחזיק רגל כרותה מדממת, ורעייתו שרה נתניהו - מחייכת ועושה סימן של לב עם ידייה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לצד הציור, מצורף שלט עליו מצויר דגל ישראל ומתחת לציור מסר אישי לראש הממשלה. "אדוני ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, מר ביטחון, מלך ישראל והיקום כולו", נכתב. "אני אוהב אותך, אני מעריץ אותך ואני מרגיש שאין זמן טוב יותר לחזק את ידיך".

בהמשך נכתב הסבר: "לכן ציירתי לכבודך ציור במתנה. שם הציור: ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו מחזיק את רגלו הימנית של המנהיג הרוחני של אירן, עלי חמינאי, ובכך מוכיח שהוא אכן מר ביטחון".

בשיחה עם חדשות 12 הסביר האומן את הרעיון מאחורי הציור. "זה ציור ראשון מתוך סדרה של 8 ציורים שאני מצייר בימים אלו", אמר. "הציור יוענק היום בערב לראש הממשלה ורעייתו בבלפור. הציור הזה נועד לכבד ולהלל ולהדר את שמם של ראש הממשלה ורעייתו. ראש הממשלה שתורם כל כך הרבה ועושה ימים כלילות למען מדינתנו בכל תחום אפשרי. אני רוצה להגיד שאני מעריץ ואוהב אותו. הציור מנסה להביע את ההערכה".