כבר בגיל 14 קים אור אזולאי, אז עם "82 אלף עוקבים באינסטגרם", זיהתה את הפוטנציאל העסקי ברשתות החברתיות. היא התחילה עם מותג כובעים פרטי - ומאז לא הפסיקה: העוקבים הצעירים שלה התאהבו והיום היא מחזיקה עמודי טיקטוק ואינסטגרם מצליחים, עם יותר מחצי מיליון עוקבים בכל אחד מהם. חמש שנים עברו מאז - וכיום הונה כבר מוערך בכמה מיליוני שקלים. האם מדובר בקיילי ג'נר הישראלית?

"אני לא כמו כל ילדה בת 14 שאומרת 'יואו, רק תביאו לי את זה'. אני מבינה את ההשלכות מאחורי זה ויודעת מה עומד מאחורי כל דבר שאני עושה", הצהירה בתחילת דרכה. מאז הגיעה הצלחה ואיתה גם לא מעט שיתופי פעולה עסקיים עם מותגים גדולים: היא הוחתמה כפרזנטורית של חברת מאק העולמית, של פילה וגם של סמסונג ישראל. 

קים אור אזולאי מצטלמת עם מעריצים (צילום: חדשות 12)
קיילי ג'נר הישראלית? קים אור בסלפי עם מעריצה | צילום: חדשות 12

"אני יודעת כמה כסף אני מקבלת עבור כל פרויקט. אני מעורבת במו"מ על דברים, וככל שאני גדלה אני יותר מעורבת. אני עובדת מאוד קשה, לא פחות מאף אדם בן 30", היא מדגישה. בשנה האחרונה היא כבר השיקה קולקציית בגדים בעיצובה. בפורבס ישראל כבר כינו אותה אשת עסקים, אך היא מסמנת מטרות אחרות: "בהגדרה שלי אני שחקנית ומעצבת אופנה, אני גם שואפת להיות מנחה אבל אתה יודע, אני הכול. אנחנו ורסטיליים היום, ב-2021 אפשר להיות הכול".

"אני יודעת כמה כסף אני מקבלת עבור כל פרויקט. אני עובדת מאוד קשה, לא פחות מאף אדם בן 30"

סיור בקניון מעלה סיטואציה די שגרתית בחיים שלה: בכל מקום שבו היא מסתובבת יעצרו אותה ילדים ובני נוער לסלפי שיעלה לאינסטגרם או לסרטון לטיקטוק. היא אומנם כמעט בגילם של בני הנוער שעוצרים אותה בכל רגע, אבל עבורם זה ברור: היא כוכבת. "אני בתחום הזה מגיל 10, אני רגילה שמזהים אותי בכל מקום וזה הכי כיף בעולם", היא מסבירה בריאיון.

הפריצה הראשונה של קים אור אזולאי (צילום: חדשות 12)
מאות אלפי עוקבים נוספו ב-5 שנים. אזולאי בגיל 14 | צילום: חדשות 12

הווידוי שהסתיים בבכי: "דילגתי על השלב הזה"

אבל להצלחה הגדולה של קים אור יש גם מחיר: "אני לא מרגישה בת 19, חסר לי להרגיש ככה - חסר לי להרשות לעצמי לטעות, ליפול", היא אומרת בדמעות. "כאילו דילגתי על השלב הזה בחיים של לחקור ולטעות, אני תמיד צריכה להיות עם ראש על הכתפיים. אם בא לי יום לעצמי ולא בא לי לעשות כלום באותו יום, אני לא יכולה. למה? כי יש דברים שעומדים לפני זה - כי יש עבודה לפני הכול ואחרי עבודה זוגיות ואחרי זוגיות, משפחה. ותמיד תמיד תמיד יש דברים שהם לפניי, ואני דילגתי על השלב הזה".

"אני תמיד צריכה להיות עם ראש על הכתפיים. אם בא לי יום לעצמי ולא בא לי לעשות כלום באותו יום, אני לא יכולה"

ההצלחה הובילה את מלהקי הסדרות לרצות גם הם להיות חלק מהמותג. היא נחשבת היום לאחת השחקניות העמוסות ביותר בארץ: תפקיד ב"יש לה את זה", ב"ככה זה" עם אסי כהן והיא מככבת עכשיו בסדרת הנוער "ספיידרס" שמשודרת ב-170 מדינות. לאחרונה היא גם השתתפה בפרסומת לצד וונדר וומן הישראלית גל גדות, אך למרות ההצלחה, היא עדיין לא הגיעה לרמת החשיפה של החברות הטובות ובנות הדור שלה, נועה קירל ויעל שלביה.

קים מגלמת דמות עם הפרעות אכילה ב"מקיף מילאנו" (צילום: חדשות 12)
משחקת דמות עם הפרעת אכילה - דמות שקרובה לליבה ולחייה | צילום: חדשות 12

"זה קשה שאני נמצאת פה כבר כמה שנים ועובדת ועובדת ומכל צומת מישהי נכנסת לי לנתיב ופשוט מקבלת את כל האור"? היא מודה. "מה אני עושה לא נכון שאני לא מצליחה להגיע לפריצה? בא לי לצעוק, לעמוד על עזריאלי ושכל העולם יסתכל עליי". עם זאת היא מפרגנת לזמרת הבין-לאומית: "נועה חברה מאוד טובה ואני חושבת שהיא השראה ענקית, זה הזמן שלה לזרוח ולכבוש את העולם וגם הזמן שלי יגיע".

"מה אני עושה לא נכון שאני לא מצליחה להגיע לפריצה? בא לי לצעוק, לעמוד על עזריאלי ושכל העולם יסתכל עליי"

ההתמודדות עם הפרעת האכילה - בחיים ועל הסט

קים עובדת קשה כשבימים אלה היא מצלמת עונה חדשה לסדרה "מקיף מילאנו". ואולי התפקיד שקים משחקת לא זר לה, כי גם היא חווה בחייה הפרטיים לא מעט מהקשיים שעוברת אחת מהדמויות שלה. "חוויתי הפרעות אכילה ועד היום יש לי איזושהי הפרעה עם אכילה. אבל אני כבר בשלב שאני אומרת לעצמי 'סבבה, הכול טוב, לא קרה כלום, אכלת'. אף פעם לא תהיה מרוצה מעצמך, וברגע שאני לומדת לאהוב את עצמי, כולם אוהבים אותי מבחוץ".

בסדרה היא משחקת לצד אקי אבני. ולמרות כל הניסיון העשיר שלה היא מנצלת גם את הרגעים לצד שחקנים ותיקים כדי לקבל עצות. "קים ואני כבר הולכים זמן רב ביחד, ארבע שנים", הוא נזכר, וקים מוסיפה: "התפקיד הראשון שלי - איתו". אבני העלה בזיכרונו את ההיכרות: "היא באה עם כובע ורוד לצילומים של 'יש לה את זה', כולנו אמרנו 'וואו, יש לה את זה'. זה כבוד גדול בשביל כולנו ולמדתי ממנה המון דברים, אני לא סתם אומר. מה שאני מעריץ אצלה זה את הנחישות, הכול בחיובי ו'גוד וייב', והיא עובדת קשה", אמר לאזולאי, שהשיבה: "אתה מרגש אותי".

קים צוחקת על הסט עם אקי אבני  (צילום: חדשות 12)
לא הפעם הראשונה על אותו סט עם אקי אבני: "אתה מרגש אותי" | צילום: חדשות 12

הזוגיות ששרדה טלטלה לאחר הריאיון על הנידה - והסערה

כיאה לכוכבת צעירה ששואפת להגיע הכי גבוה שאפשר, היא גם מתחזקת זוגיות חדשה בתקופה האחרונה עם שחקן מכבי תל אביב בכדורסל יפתח זיו, שגדול ממנה בשבע שנים. הם הכירו על הפרקט כשהיא הנחתה את משחק האולסטאר והוא שיחק באחת הקבוצות. לא עבר זמן רב עד שקים לקחה את העניינים לידיים, גם במקרה הזה - או כך היא טוענת. "הוא מכחיש את זה שהוא הזמין אותי לים. הוא אומר 'לא, מה, אמרתי לך לבוא עם חברות בגיל שלך'", היא משחזרת. זיו נזכר: "אנחנו יושבים ומדברים ופתאום היא אומרת 'עוד שבועיים יש לי בגרות אחרונה'. מה בגרות? הלסת שלי נפלה".

קים מכדררת עם החבר הכדורסלן יפתח זיו (צילום: חדשות 12)
"בחיים לא הרגשנו את פער הגילים". עם החבר הכדורסלן יפתח זיו | צילום: חדשות 12

מצליחים לגשר על זה?

אזולאי: "כן, בחיים לא הרגשנו את פער הגילים"

זיו: "זה לא מורגש בכלל. היא לא ילדה והיא לא נערה בהתנהגות שלה, היא בוגרת לכל דבר". 

היא רגילה לקבל תגובות טובות מהמעריצים שלה, רובם בני נוער, אבל בריאיון בתחילת השנה היא חשפה שהיא ויפתח שומרים על "נידת כדורסל" - מה שגרם להורים רבים לתקוף אותה ולנסות להבין למה כוכבת ילדים צריכה לפרסם את מה שקורה בחדר המיטות. "אני זוכרת שיפתח נכנס אליי לחדר וראה אותי בוכה כי לא הבנתי איך מעכלים כל כך הרבה תגובות רעות - מה אתם רוצים? מה אמרתי? מה עשיתי לא בסדר"?. זיו מוסיף: "היא דאגה להגיד שהיא הרגישה לא נוח בגללי, שיש פה משהו אישי כזה. עכשיו יש בעייתיות - מכבי תל אביב זה לא משחק אחד בשבוע, זה שלושה משחקים בשבוע".

קים בראיון עם החבר יפתח זיו (צילום: חדשות 12)
ההערה על חיי המין והנידה עוררה סערה | צילום: חדשות 12

"אני אספוג הכול אבל אל תתקרבו למשפחה שלי"

ההתעסקות בחייה האישים לא זרה לקים. החשיפה הבלתי פוסקת ברשתות החברתיות מגיעה לפעמים גם עם צדדים פחות נעימים, גם עבור כוכבת רשת גדולה."העליתי את אחי הקטן לאינסטגרם כשהוא היה ממש צעיר, וזה הביך אותו בבית הספר. זה שאחותו מפורסמת זה אומר שהוא צריך לספוג העלבות בבית הספר? כשאחותי הגדולה ואני היינו קטנות יותר, תמיד היו משווים אותה אליי ותמיד היו אומרים לה שהיא לא מוצלחת. על מה? אני אספוג הכול אבל אל תתקרבו אליהם. משפחה מעל הכול תמיד".

על אף שהיא מתפרנסת לא רע, היא עדיין גרה עם ההורים בדירה בראשון לציון. היא השקיעה לא מעט בעיצוב החדר שלה, ומודה: "אין כמו בית". מי ששומרת עליה צמוד זו אימא שלה רויטל, שמודעת היטב לניסיון לנצל תמימות של נערות צעירות והולכת איתה כמעט לכל מקום.

ספרי לי על פרשת שי אביטל - את נמצאת עמוק בתוך העולם של הפרסום

"כשראיתי את הכתבה אמרתי לעצמי איזה מזל שאימא תמיד לצידי. לא אני ולא אימא שלי, שתינו לא הקשבנו לאף אחד מסביב ותמיד הלכנו בדרך שלנו, כשאימא שלי תמיד לצידי ומלווה אותי בימי צילום ותמיד מכירה את הנפשות הפועלות והולכת איתי יד ביד ביד, לא משנה אם אני בת 13 או 19 או 25, וזה הטיפ הכי טוב שאני יכולה לתת".

עדויות חמורות נחשפו כנגד הסוכן שי אביטל (צילום: מתוך "חשיפה", קשת 12)
"מזל שאימא שלי תמיד לצידי". קים מגיבה על פרשת שי אביטל | צילום: מתוך "חשיפה", קשת 12

בכתבה הבאה איפה אנחנו נפגשים?

"בכתבה הבאה אנחנו ניפגש בחו"ל, אני מקווה שהמזל ישחק לטובתי ואם לא אז נעבוד יותר קשה ונראה איך יילך לי שם. אני בונה את עצמי בישראל אבל אני לגמרי מכינה את השטח כבר שם. אני מקווה".