באופן מסורתי סמסונג הציגה באירוע ההשקה הגדול שלה מוצרים נוספים מעבר לטלפונים המתקפלים, עליהם הרחבנו כאן. החברה השיקה סוף סוף את טבעת הבריאות שכל העולם ציפה לה, שעונים חדשים ואוזניות חדשות שיכולות להפוך לפופולריות במיוחד בעיקר בזכות יכולות התרגום הישיר שלהן, שהופכות אותן למתורגמן שמחובר אליכם.

שעונים

השנה סמסונג שינתה את השמות של השעונים והוציאה את הווטש 7 והווטש אולטרה. האולטרה הוא שעון פרימיום שמותאם לספורטאים עם עיצוב מרובע, גודל אחיד וכמה סוגים של רצועות שמותאמות לסוג הספורט שאתם עושים (ישנה רצועת רכיבה, צלילה וספורט אלגנט). יש לו מעבד, חיישן, מערכת GPS ולחצן מהיר (שניתן להתאים למגוון פעולות) חדשים. על פי החברה, הוא יכול להחזיק 100 שעות במצב חיסכון בחשמל.

בנוסף, סמסונג הוסיפה מגוון רחב של פיצ'רים מבוססי AI שיעזרו לכם לניטור בריאות טוב יותר, איכות שינה ואימונים מותאים אישית. 

השעונים של סמסונג (צילום: יונתן אפולט)
השעונים של סמסונג | צילום: יונתן אפולט

אוזניות

סמסונג גם הציגה את הגלקסי באדס 3 והבאדס 3 פרו. הגרסה הקודמת של הבאדס נחשבה למוצלחת מאוד וקצת אנדרייטד, אבל נראה שהחברה החליטה לשנות כמעט לחלוטין את האוזניות. העיצוב החדש של האוזניות מזכירות את המתחרה הישירה שלה (האיירפודס של אפל). השנה האוזניות של סמסונג מגיעות עם המקל הקטן הידוע של האיירפודס, כאשר גרסת הפרו נכנסת ממש לתוך האוזן. 

על פי החברה, יש קפיצה משמעותית באיכות הסאונד של האוזניות - גם במצב שיחה וגם במוזיקה. גם לאוזניות יש יכולות AI כמו מתורגמן בזמן אמת (גם במצב האזנה וגם תרגום של שיחות טלפון, אבל לא לעברית), מיטוב של הצליל, שיפור של הסאונד בזכות ביטול רעשים אדפטיבי ויכולת לבישה משופרת עם התאמה אישית באמצעות AI. אבל מה שכולם ידברו עליו הוא כנראה העיצוב שלהן, שדומה מאוד לאיירפודס הלבנות ובגרסה האפורה, ובכן, יש שיגידו שהוא לא יפה במיוחד. 

האוזניות של סמסונג (צילום: יונתן אפולט)
האוזניות של סמסונג | צילום: יונתן אפולט

טבעת הבריאות

המוצר האחרון ואולי המסקרן ביותר הוא טבעת הבריאות של סמסונג. לפני שנצלול להסברים, נציין שהיא לא תגיע לישראל כרגע, אבל בסופו של דבר נזכה לראות אותה גם בארץ. בינתיים היא הושקה בארה"ב ובכמה מדינות באירופה. באופן כללי הטבעת באה להחליף, או להתווסף, לשעונים של סמסונג בכל הנוגע למדדי בריאות. היא חלופה נוחה יותר (שוקלת רק 2.3-3 גרם) וגם אסתטית יותר. היא מגיעה בצבעים שחור, זהב וכסף וכמובן מותאמת לגודל של האצבע שלכם.

הטבעת עמידה למים בדרגה 10ATM (אפשר להכניס אותה לבריכה, ים או למקלחת, אבל אי אפשר לצלול איתה). עם זאת, לא היינו ממליצים לכם לנסות אותה בשחייה במים פתוחים שמא תאבדו אותה, או שהמליחות תזיק לה. 

אחד המאפיינים המרשימים שלה הוא חיי הסוללה, שעל פי החברה יכולים להחזיק עד שבוע. מבחינת שימוש, הטבעת מתחברת לאפלקציית Samsung Health המוכרת וכוללת את המדדים המוכרים שלנו מתחום הבריאות, ספורט ושינה. אליהם התווספו מדדי שינה חדשים כמו תנועה במהלך השינה, חביון שינה (sleep latency), דופק וקצב נשימה בשינה, שמאפשרים ניתוח של איכות השינה. כמו כן, נשים ישמחו לגלות את תכונת Cycle Tracking (מעקב מחזור) שמאפשרת לעקוב ביעילות אחרי מחזורי הווסת באמצעות ניטור טמפרטורת העור במהלך הלילה ועוד.  

הטבעת של סמסונג (צילום: יונתן אפולט)
הטבעת של סמסונג | צילום: יונתן אפולט

מחירים לפי המחיר המומלץ לחברה:

הווטש אולטרה יעלה 2,599 ש"ח

ווטש 7 LTE 44 מ"מ יעלה 1,549 ש"ח

ווטש 7 LTE 40 מ"מ יעלה 1,399 ש"ח

ווטש 7 בלוטוס 44 מ"מ יעלה 1,349 ש"ח

ווטש 7 בלוטוס 40 מ"מ יעלה 1,199 ש"ח

אוזניות באדס 3 יעלו 649 ש"ח

אוזניות באדס 3 פרו יעלו 899 ש"ח

מכשירי Galaxy Watch7 ו-Galaxy Watch Ultra יהיו זמינים להזמנה מוקדמת החל מה-10 ביולי ולקנייה בחנויות החל מ-24 ביולי.