מנהלי ענקיות הטכנולוגיה האמריקאיות מגיבים בזעזוע למתקפות על ישראל. המנכ"לים של אפל, מטא, גוגל, אמזון, מיקרוסופט ואינטל, שמעסיקות כל אחת אלפי אנשים בארץ, כתבו לעובדי החברה תוך שהם מביעים תמיכה ומבטיחים שעושים מה שאפשר כדי לסייע.

במכתב לעובדים שלו כתב מנכ"ל אפל טים קוק: "אני מזועזע מההתקפות המחרידות נגד ישראל ומהדיווחים הטראגיים שמגיעים מהאזור. לבי עם הנפגעים, עם מי שאיבדו את יקיריהם ועם כל החפים מפשע שסובלים כתוצאה מהאלימות".

מנכ"ל אמזון אנדי ג׳סי כתב בטוויטר (כיום אקס) כי "ההתקפות על אזרחים בישראל מחרידות וכואבות לצפיה. הייתי בקשר עם הצוותים שלנו שם בשביל לוודא שאנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים לתמוך בביטחון שלהם ושל המשפחות שלהם, ולעזור בכל דרך שאנחנו יכולים בשעה קשה זו".

מנכ"ל גוגל סונדאר פיצ׳אי כתב לעובדי החברה כי "לגוגל שני משרדים עם יותר מ-2,000 עובדים בישראל, ואי אפשר לדמיין מה עובר עליהם כרגע. העדיפות הראשונה שלנו היא לוודא שכל עובד גוגל נמצא במקום בטוח".

מנכ"ל אינטל פט גלסינר שלח מייל לכ-12 אלף עובדי החברה בישראל ובו כתב "גם אני עוקב מקרוב אחר ההתפתחויות מאז המתקפה המפתיעה על ישראל ב-7 באוקטובר. לבי עם כל העובדים בישראל ולכל מי שיש משפחות וחברים באזור. בטיחות היא בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנחנו לוקחים צעדים לשמור ולתת תמיכה לעובדים".

מארק צוקרברג, מנכ"ל מטא המפעילה את וואטסאפ, פייסבוק ואינסטגרם, כתב לעובדי החברה בארץ: "התקיפות בישראל היו קשות מאוד לצפייה ורציתי לפנות אליכם באופן אישי כדי שתדעו שאני חושב עליכם ועל המשפחות שלכם. אני בקשר עם הצוות המקומי שלנו כדי לוודא שאנחנו עושים כל מה שאפשר כדי לתמוך בהם בזמן המשבר הזה, והבטיחות שלכם היא בעדיפות עליונה".