שלטי פרסומות דיגיטליים במספר נקודות באזורי הארץ החלו להציג תמונות של דגלים פלסטינים ואת הכיתוב "פלסטין חזרה ותנצח" בעברית, כך עולה מדיווחים שהגיעו ל-N12. במערך הסייבר הלאומי מודעים למקרים ופנו לחברה שמפעילה את השלטים לצורך תיקון מהיר של התקלה.

עם השלטים שהציגו את הדגלים הפלסטינים נמנים השלט המוצג על גבי הגשר המחבר בין שני חלקי המרכז המסחרי דיזנגוף סנטר מעל רחוב דיזנגוף בתל אביב. בנוסף, שלט דיגיטלי המוצב בצומת מרכזי בחולון תועד מציג את דגל פלסטין ואת דגל ישראל עולה בלהבות, וכן תמונות מהמלחמה ובהן תיעוד לכאורה של אזרחים ישראלים שנחטפו בידי מחבלי חמאס.

אילון רוסמן, מנכ״ל חברת CTV המפעילה את השלטים, מסר ל-N12: "עם תחילת הלחימה בשבת נערכנו לאפשרות של חדירת סייבר מתוך הבנה שתיתכן לוחמה פסיכולוגית של החמאס. נעלנו את הגישה של השרת שלנו, שממנו אנחנו מנהלים את התכנים הפרסומיים, ופתחנו את זה לעיתים רחוקות רק לצרכי עדכונים קצרים. הבוקר היתה פתיחה כזאת מהצד שלנו, והתוקפים ניצלו את זה מיד כדי להעלות סרטון.

"זיהינו מיד בקונטרול שלנו במצלמות את התכנים שרצים על גבי המסכים וניתקנו את השרת מהאינטרנט, מחקנו את התכנים וכיבינו את המסכים כאמצעי מניעה כרגע עד להודעה חדשה. עדכנו את רשות הסייבר הלאומית לגבי הפריצה. אנחנו מצרים על עוגמת הנפש שנגרמה לאזרחים".