בטיקטוק, לכל אחד יש הזדמנות לקבל 15 שניות של תהילה. אבל במקרה של תמרה די.בי (תמר שבי), שעובדת במעבדת תיקון טלפונים ברמת גן, היא קיבלה הרבה יותר. לפני כשנתיים התחילה הצעירה הישראלית להעלות סרטונים שלה מתקנת מכשירי טלפון סלולריים לטיקטוק, ועם הזמן זכתה להצלחה ענקית ולעשרות ואפילו מאות מיליוני צפיות לסרטון, עם עוקבים שמגיעים ממגוון מדינות. עכשיו היא חוצה את הקווים ומנסה לזכות גם בתהילה מוזיקלית - עם שיר חדש, FIXIT.

השיר החדש של תמרה הוא לא הראשון שהוציאה. הקודם נקרא "2 דקות", ושניהם עוסקים, תראו מופתעים - בתיקון טלפונים. בשיחה עם mako תמרה טוענת, בלי להתבלבל: "אני הולכת להיות הכוכבת הכי גדולה בישראל". היא התחילה מסרטונים שצולמו במעבדת הטלפונים ופתאום זכתה להצלחה: "יש מלא אנשים מאירופה שצופים, זה מטורף", היא מספרת. "חזרתי עכשיו ממיקונוס וחברה שלי לא האמינה לי מכמה אנשים מזהים אותי. אני חושבת שגם בארץ אני ממש מוכרת אבל זה לא מעניין אותי כל כך, מעניין אותי לעשות מה שאני אוהבת".

ואת מה שהיא אוהבת תמרה עשתה בשיתוף פעולה עם רון נשר - שכתב והלחין את השיר החדש שלה יחד עם המפיק ג'הבי. על ההפקה המוזיקלית - אלעד שבת. "האמת שרון נשר הוא סוג של מעריץ שלי", טוענת תמרה. "נפגשנו בשוק הכרמל, נהיינו חברים ומשם התקדמנו".

המילים של FIXIT עוסקות בהצלחה שזכתה לה תמרה בזכות חשבון הטיקטוק שלה: "אני מתקנת, לא פלא שבא לו עוד. שברת את הפלא, לא פלא שאתה פה", וגם: "יאללה אבא די, למה העיניים שלך עליי? שברת את המסך הפלת ת'מכשיר למים, אשתך לא מבינה איך אתה שרוף על הטכנאי". "אנשים באים במיוחד למעבדה כדי שאני אתקן להם את הטלפונים", היא טוענת, "חלקם שוברים את הטלפון בכוונה כדי שאני אתקן להם אותו".

@tamardb.mt אייפון 11 פרו מקס החלפה אחורי #iphone #repair #fix ♬ צליל מקורי - Tamar MTmobile

תמרה מספרת שבעוד חודש היא מתכננת גם להתחיל להופיע - למרות שבינתיים יש לה שני שירים בקטלוג. "ביום אני עובדת במעבדה, בלילה אני שרה", היא מסבירה. "תזכור שאתה מדבר איתי עכשיו, בשעה 3 אחר הצהריים ואני כאן במעבדה, שאני הולכת להיות הכוכבת הכי גדולה בישראל".