מארק צוקרברג הכריז על פיצ'ר חשוב המאפשר למשתמשים לסנן את השיחות שלהם, כדי שיוכלו למצוא את הצ'אטים וההודעות החשובים ביותר במהירות. התכונה זמינה לכל המשתמשים שמתקינים את העדכונים האחרונים של וואטסאפ עבור iOS ואנדרואיד.

וואטסאפ עובדת כעת על מספר תכונות חדשות שמטרתן לשפר את חווית המשתמש. אלה כוללות שיפורים שונים לערוצים, עדכוני סטטוס, שיתוף מדיה, תכונות פרטיות וארגון טוב יותר של השיחות שלנו, תכונות שחלקן ישוחררו בעדכון עתידי. לאחר שחשף את היכולת להצמיד עד 3 הודעות בראש השיחות שלנו, מארק צוקרברג משתף כעת הודעה נוספת על תכונה חדשה שנועדה להקל על המשתמשים לאתר את השיחות שלהם במהירות.

כפי שניתן לראות מצילום המסך, צוקרברג חשף דרך ערוץ הוואטסאפ הרשמי שלו כי כעת זמינה תכונה לסינון שיחות. נכון לעכשיו, משתמשים יכולים להשתמש במסנן כדי לקבל רשימה של השיחות בהן יש הודעות שלא נקראו, ובנוסף ישנה קטגוריה שמרכזת את כל הקבוצות שלהם. במציאות, משתמשים כבר יכלו לסנן את הצ'אטים שלהם על ידי הצגת אלה שהכילו הודעות שלא נקראו, אבל וואטסאפ משפרת כעת את התכונה הזו עם מסנן ייעודי בראש רשימת השיחות.

היכולת לסנן צ'אטים קבוצתיים היא כנראה המסנן החשוב יותר שמשתמשים חיכו לו, והיא מאפשרת להם לגשת במהירות ולנהל את הצ'אטים הקבוצתיים שלהם בצורה יעילה יותר. קיטלוג זה היה זמין בתחילה לבודקי בטא וכעת הוא משוחרר לכלל המשתמשים, מה שייאפשר לכולם ליהנות מסידור טוב יותר של השיחות. במידה ואין לכם את האפשרות הזאת כבר, גשו לחנות האפליקציות לבדוק האם מחכה לכם עדכון - במידה ולא, הוא יגיע אליכם בימים הקרובים.