בקשתו של אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, למחוק את ערך הוויקיפדיה אודותיו התקבלה. היום נמחק הערך לאחר הצבעה שנמשכה כמה ימים ובסיומה הכריעו 75 כותבי ויקיפדיה להיענות לדרישתו ונימוקו של נתניהו כי לערך שלו ״אין חשיבות לציבור״. 54 מצביעים התנגדו למחיקה. כעת, מי שנכנס לערך של אבנר מופנה אוטומאטית לקטגוריה ״חיים אישיים״ בערך של ראש הממשלה.

בעקבות בקשתו של אבנר, ויקיפדיה ערכה הצבעה בנושא והדיון סביב ההצבעה היה פתוח לכולם. "לפני כחמש שנים, היה חסר קול אחד למחיקת הערך, בהצבעת מחיקה. כעת פנה אלינו אבנר נתניהו וביקש למחוק את הערך אודותיו עקב חוסר חשיבות״, נכתב בפתיחת הדיון.

על פי מדיניות ההצבעה של ויקיפדיה, רק משתמשים רשומים בעלי ותק של 30 ימים ו-100 עריכות במרחב הראשי או במרחבים המשיקים לו במהלך 90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה (כלומר עריכות דפי שיחה, דפי מדיניות וכדומה אינן נספרות) הם בעלי זכות הצבעה. כמו כן, ההצבעה אסורה על עורך בתשלום. על פי מדיניות המחיקה, למחיקת ערך נדרש רוב מיוחס של 55% ומעלה. במקרה של נתניהו תמכו במחיקה למעלה מ-60%.

אחד מהתומכים במחיקה נימק את החלטתו כך: "תוכן הערך איננו מייצר משמעות מלבד היותו הבן של ראש הממשלה, ולכך מצטרפת לבקשה שלו". אחר כתב: ״עצם היותו בן של ראש ממשלה לא מקנה חשיבות ללא קשר לבקשתו".

מנגד, משתמשים שביקשו להשאיר את הערך טענו: "חשיבות הערך נדונה מספר פעמים בעבר, כולל במסגרת הצבעת מחיקה, והוא נשאר על כנו. לא ניתן להתעלם מכך", "זה גבולי, אבל יש עניין ציבורי בנושא הערך, הציבור מתעניין. בנוסף, העובדה שלפי החוקים הדרקוניים שלנו אם הערך יימחק יהיה מאוד קשה להחזיר אותו, מכריעה את עמדתי נגד המחיקה".

ב-8 באפריל מחק נתניהו חלק נכבד מתוך פיסקת "חיים אישיים" שבה הוזכרו האירוסים שלו לנוי בר בשנת 2021 ואת הפרידה של השניים לאחר כמה חודשים. למעשה, הוא השאיר רק את החלק שבו נכתב שהוא אוהד את קבוצת בית"ר ירושלים. כעת, גם חלק זה ירד יחד עם כל הערך שעסק בו.