קייל מריסה רוט, טיקטוקרית מוכרת ושנויה במחלוקת מתה בגיל 36 בלבד. אחותה של רוט, לינדזי, הודיעה את הבשורה אתמול (שני) באינסטגרם, וטענה שיוצרת התוכן מתה בשבוע שעבר.

"אנחנו לא יודעים מה קרה עדיין", כתבה לינדזי. "אני יודעת שהיא נגעה בכל כך הרבה אנשים עם ההומור, האינטליגנציה, היופי שלה, האקטיביזם הרכילותי, האתלטיות ועוד - היו לה כל כך הרבה מתנות. אם מישהו רוצה לשוחח על קייל, אני כאן כדי לדבר ולחלוק זיכרונות".

View this post on Instagram

A post shared by Lindsay Roth (@thehighfemme)

@thekylemarisa_ #greenscreen HOVA IN TROUBLE #blinditems #tea #gossip #gossipgirlhere #hollywood #celebrity #jayz #jay #madeinamericafestival #beyonce #beyhive #beyoncé #diddy #pdiddy #puffdaddy ♬ Law & Order: Special Victims Unit (Main Theme) - I Love TV Themes

גם אמא שלה, ג'קי כהן רוט, הגיבה לחדשות בלינקדאין וכתבה, "הבת שלי קייל נפטרה. היא אהבה וחיה בחירוף נפש. שום דבר לא הגיוני עכשיו, נבין יותר בימים הקרובים".

הסרטונים של רוט היו שנויים במחלוקת, והיא בעיקר דיברה על שמועות קונספרטיביות סביב סלבריטאים שונים, ורבים מהם גם הביעו צער על מותה. ג'וליה פוקס, בת הזוג של קניה ווסט, הגיבה לפוסט של לינדזי וכתבה: "אני יודעת שמעולם לא פגשתי את קייל בחיים האמיתיים, אבל באמת הרגשתי שאני מכירה אותה. אני הרוסה ובוכה מאז שהידיעה פורסמה. אני באמת מקווה שהיא לא סבלה ואני מקווה שהיא ידעה כמה היא נגעה בחיינו. היא הייתה קרן שמש ואני אתגעגע אליה מאוד". גולשים אחרים פשוט כתבו כמה הם יתגעגעו אליה, ושהם מאוד עצובים על מותה.

@thekylemarisa_ THIS IS ME NOW #blinditems #tea #gossip #gossipgirlhere #hollywood #celebrity #thekylemarisa #thekylemarisa_ ♬ This Is Me...Now - Jennifer Lopez

רוט החזיקה בחשבון טיקטוק עם כמעט 180 אלף עוקבים, שעלה מאז מותה לכמעט 200 אלף עוקבים, 5 מיליון לייקים ומספר סרטונים עם מיליוני צפיות. עד כה לא ידוע מהי סיבת המוות.

מספר גולשי טיקטוק התייחסו לאחד הסרטונים בהם היא אומרת את המשפט: "אם משהו קורה לי", שהצית כמובן ספקולציות על מותה. רוט התבטאה מספר פעמים נגד סלבריטאים מאוד חשובים בארה"ב כמו ג'יי זי, ביונסה וג'ניפר לופז, מה שגרם גם להשעייה של החשבון שלה לפני כמה שבועות ורק הגביר את המסתורין סביב מותה. 

@renuchaa #stitch with @KYLE MARISA ROTH #rip #kylemarisaroth #thatssuspicious #sus ♬ This Is Me...Now - Jennifer Lopez

@materialmorg What do yall think here? #kylemarisaroth #blinditem #truecrimetok #truecrime #popculture #popculturenews ♬ original sound - Material Morgan

נראה שעד שהמשפחה של רוט לא תודיע באופן חד משמעי מה קרה לה, הטיקטוק ימשיך להיות פלטפורמה של קונספירציות על מותה של אותה טיקטוקרית שהתפרנסה מקונספירציות בעצמה.