היכן עשית אהבה? (צילום: ijustmadelove.com)
העדכון מדוייק עד רמת שם הרחוב | צילום: ijustmadelove.com

פעם היינו שומרים את המידע אודות תדירות יחסי המין שלנו לעצמנו. לכל היותר היינו חולקים אותם עם חבר קרוב. עכשיו אפשר לספר על זה לכל העולם בתוך שניות ולא להחסיר אף פרט.

אתר חדש שנקרא "הרגע קיימתי יחסי מין" (IJustMadeLove.com) משתמש במנוע החיפוש של גוגל וביכולות של הרשת החברתית "טוויטר" כדי לסייע לנו להפיץ את הבשורה.

לחיצה על המפה מובילה את הגולש לנקודה הספציפית שבה נהנה מישהו מיחסי מין בפעם האחרונה, כולל שם הרחוב הספציפי. אולם מלבד המיקום, בהזנת המידע מתבקש הגולש לציין פרטים נוספים כמו: אם האקט התבצע בתוך מבנה או באוויר הפתוח, והתנוחה שבה התבצע.

אפילו באוקיינוס עושים את זה

לוגו האתר ijustmadelove.com (צילום: ijustmadelove.com)
עכשיו אפשר לספר לחברה | צילום: ijustmadelove.com

כדי לשוות לאתר מהימנות גבוהה, קבעו מקימיו טווח זמן שצריך לעבור בין עדכון לעדכון. על סמך נתונים סטטיסטיים שמצויים בידי מקימי האתר, ברגע שגולש הזין אקט אחד, אין הוא יכול לעדכן על אקט נוסף בטווח של 20 דקות.

מבט חטוף על מפת העולם מגלה שאנשים נוהגים לקיים יחסי מין במקומות לא צפויים: כך תמצאו עדכוני סקס ממרכז האוקינוס האטלנטי בתדירות הרבה יותר גבוהה מהמצופה.

עד כה עדכנו יותר מ-11 אלף בני אדם את האתר, מתוכם רק כ-800 בריטים ויותר מ-4,400 אמריקניים שמדווחים על מין מצויין. לעומתם, רק שבעה גולשים דיווחו שקיימו יחסי מין בסעודיה כולה.