'למצוא את רובר' היא אפליקציה שתעזור לכם למצוא את כלבכם שאבד. צילום פני הכלב יישמר במערכת וניתן יהיה לזהות אותו.. מלבד האיחוד בין כלבים אבודים לבעליהם, האפליקציה משמשת גם כמעין רשת חברתית בה תוכלו לשתף את תמונות הכלבים שלכם וגם לקבל ייעוץ על אימון. לבעלי החתולים, אל דאגה - אפלקיציית למצוא את קיטי נמצאת בעבודה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מסך המגע - עכשיו על הקירות

חברת מייקרוספט פיתחה טכנולוגיה באמצעות מערכת קינקט המורכבת ממקרן וחיישני מצלמה חכמה שמזהה ומתרגמת תנועות במרחב. הפיתוח יכול לשרת מגוון רחב של תחומים ומתאים למשחקים, הרצאות וגם לחנויות. מייקרוסופט, בשיתוף עם חברת 'יובי' פיתחו תוכנה שתוכלו להתקין בקלות ותהפוך כל משטח למסך מגע.

טוויטר בטלוויזיה

כחלק מההתפתחות של טוויטר לתחומי מדיה שונים, מנסה כעת רשת הציוצים להיכנס לעולם הטלוויזיה. ניסוי של החברה להציע תוכניה מעל ציר הזמן ולספק מידע על תוכניות טלוויזיה ונמצא בבדיקה ממש בימים אלו. התוכנית של ג'ימי קימל היא הראשונה להשתתף בניסוי. בתוכניה המיוחדת ניתן למצוא ציוצים הקשורים לתוכנית, מתי היא משודרת, ואילו חשבונות רשמיים קשורים אליה. 

אולי כך תיראה הרכבת המהירה

השבוע התבשרנו על כלי התחבורה שישנה את פני העולם. ההייפר לופ של אלון מאסק יצר עניין רב. חברת התקשורת הטייוואנית, נקסט מדיה אנימיישן ידועה בתרגום הביזרי שלה - לסיפורים חדשותיים, באמצעות סרטוני אנימציה. וגם על הפיתוח של מאסק היא לא פסחה והציגה בסרטון משעשע בדיוק מה היא חושבת על ההמצאה שלו.