לאחר שנבחרה לככב בשער המגזין סופרטס אילוסטרייטד, כבשה את אמריקה והופיעה בתכניות האירוח הנצפות ביותר - זוכה עכשיו בר רפאלי גם למחווה מוזיקלית.

להקת רוק אנונימית בשם "ליאו והאריות" הפיצה בימים האחרונים לרשת סרטון חדש: שיר אהבה המוקדש לדוגמנית העל מישראל. סולן הלהקה מציע לרפאלי לנטוש את בן זוגה ההוליוודי ליאונרדו דה-קפריו ולבוא איתו לשתות כמה משקאות, כמה מקורי, בבר. "את הכוכב שלי - אלך רחוק כדי להיות איתך", מכריז הזמר, ומוסיף כי יש לו תלונה אחת בלבד נגד מושא הערצתו: "שם המשפחה שלך קשה להיגוי".

המעריצה של אובמה מכה שוב

גם הנשיא האמריקני לא נשאר השבוע מקופח. מעריצתו הגדולה ביותר, "אובמה גירל", התרגשה מחתימת הנשיא על תכנית התמריצים לסיוע הכלכלה האמריקנית והחליטה להקליט רימיקס מיוחד עם קטעים נבחרים מנאום הניצחון של אובמה.

יותר מ-600 אלף גולשים לא נשארו אדישים וצפו במחווה לנשיא הפופלרי. אך בעוד שחלק מהם ניהלו ביניהם ויכוח רציני באשר למדיניות הכלכלית של אובמה, אחרים בחרו להתמקד בתלבושות הצמודות והמינמליות שעוטה על עצמה אובמה גירל האטרקטיבית.

ואם אתם חושבים שרק בישראל צריכים הנהגים להתמודד עם פקקי תנועה ענקיים, כדאי שתצפו בסרטון הבא: "חילזון אנושי" הצליח לעצור את התנועה, לאחר שהחליט לזחול באמצע כביש סואן. במקום להשאיר ריר, הותירה "הרכיכה"אחריה נהגים זועמים רבים שלא התרשמו ממקוריות המעשה. מאות אלפי הגולשים שצפו בסרטון, לעומת זאת, שועשעו עד מאוד מהקטע. אבל המלצה שלנו למען ביטחונכם האישי: אל תנסו לשחזר את מה שראיתם בנתיבי איילון.

הווידאופדיה - בר רפאלי

הווידאופדיה - ברק אובמה