אישה שהודתה שהתעללה מינית (צילום: הסאן)
האחות הנאשמת ונסה ג'ורג' | צילום: הסאן

שלושה פדופילים בריטים שהכירו באתר פייסבוק, בהם אישה שעובדת כאחות, הודו היום בהתעללות מחרידה בילדים - כך מדווח עיתון ה"סאן" הלונדוני. ונסה ג'ורג', אנג'לה אלן וקולין בלאנצ'רד, שלושתם בני 39, בעצם מעולם לא נפגשו פנים אל פנים. השלושה שלחו זה לזה הודעות טקסט ודואר אלקטרוני - והמריצו אחד את השני לבצע מעשים מיניים מבחילים עם ילדים צעירים.

השלושה, כולם הורים לילדים, הודו באשמה בקשירת קשר לתקיפות מיניות של ילדים והחלפת תמונות מגונות. ג'ורג' שעובדת כאחות בעיר מגוריה פלימות', הופיעה בבית המשפט  לצד אלן מנוטניגהם, ובלאנצ'רד מסמול ברידג'. בית המשפט שמע את השלושה מספרים על פגישתם דרך האינטרנט.

ג'ורג' שעבדה עם ילדים במשך עשר שנים, הודתה בשבע תקיפות מיניות ובשישה סעיפים של הפצת תמונות מגונות של ילדים. בלאנצ'רד הודה ב- 17 נעבירות שנחשבות לפורנוגרפיית ילדים ובשתי תקיפות מיניות. הוא גם הודה  באישום נוסף של החזקת חומרי פורנוגרפייה קיצוניים. אלן הודה בביצוע ארבע תקיפות והפצת תמונה מגונה.

השופט לאחות הנאשמת: ספרי באילו ילדים התעללת

אילוסטרציה (צילום: אילוסטרציה)
התעללו מינית בילדים - והחליפו תמונות בפייסבוק | צילום: אילוסטרציה

השופט ג 'ון רויס הזהיר את המתעללים כי הם עומדים בפני עונשי מאסר משמעותיים. לדבריו, הדבר ההגון שהנאשמת ג'ורג' יכולה לעשות יהיה לשתף פעולה עם המשטרה ולזהות את כל קורבנות התעללות בתמונות: "אנשים רבים מושפעים מהמקרה זה ואני רוצה את עזרתך", הדגיש השופט.

השופט פנה לסניגורה של ג'ורג' ואמר: הלקוחה שלך חייבת להבין שזה חשוב לי לדעת במי היא התעללה ובמי לא. אם הייתי הורה, הייתי רוצה לדעת האם ילדי עבר התעללות או לא. אם היא תשתף פעולה, זה גורם שאקח בחשבון".

ההתעללות כללה: אלות גולף, צעצועי מין ומברשות שיניים

הגלריה בבית המשפט, התמלאה בכ- 30 הורים שפרצו בבכי כשהנאשמים בהתעללות נכנסו לאולם.
אלן התייפח בעת שהודה באשמה, בעוד בלאנצ'רד לא הראה כל רגש.

על פי הדיווח, מעשי ההתעללות של השלושה החלה בספטמבר בשנה שעברה ונמשכה עד יוני האחרון.
"השלושה השפילו את קורבנותיהם בהתעללות מינית שכללה אלות גולף מפלסטיק, צעצועי מין ומברשות שיניים", כך דווח. בנוסף הם נהגו לתעד את ההתעללות באמצעות הטלפונים הסלוללרים שלהם, ולהחליף תמונות ביניהם באמצעות האימייל. כאמור, הם מעולם לא נפגשו פנים אל פנים.