אחרי (עוד) שבוע של אסונות, שפעות, תקציבים ושרי אריסונים, אין כמו להתרווח מול המחשב ולצפות בדברים החשובים באמת. בפינה המיוחדת שלנו "שטרודל", שתשודר מדי יום חמישי בתכנית "שש" עם עודד בן עמי וכמובן גם באתר, אנחנו שמחים להציג בפניכם את סירטוני האינטרנט הכי מגניבים שמצאנו ברשת.

לשיר כל הדרך לנחיתה

דייל המטוס דיוויד הולמס יודע שאף אחד לא באמת מקשיב להוראות הבטיחות היבשושיות. בגלל חשיבות העניין מצא הולמס דרך מקורית לגרום לכולם להקשיב ואף להשתתף.

הדייל המציא ראפ משלו בהשתתפות אינטראקטיבית של נוסעי המטוס.  "ערב טוב אנשים, ברוכים הבאים לטיסה 372 של סאות'-ווסט איירליינס לאוקלהומה סיטי", שר במיקרופון הולמס. את הטיסה הזו, הם בטח לא ישכחו. נקווה שגם את הוראות הבטיחות.

היידי קלום נשארה עם כלום

דוגמנית העל ואשת הטלוויזיה היידי קלום עשתה "טיזינג" למיליוני צופים כשהיא הורידה את שמלת המעצבים שלה בטלוויזיה האמריקנית.

הכוכבת הגרמנית הופיעה בתכנית "המופע של אלן דג'נרס", כשהיא לובשת שמלה לבנה של המעצבת אליס טמפרלי. את אותה השמלה היא גם הורידה בשידור, לטובת מכירה פומבית שמארגנת התכנית, שכל הכנסותיה ייתרמו לקרן למען בעלי חיים.

דבר נוסף למדנו היום: מריאנו אידלמן לא השתנה. האודישן של שחקן ארץ נהדרת ללהקה הצבאית כשעוד היה נער - מגלה כבר אז את הפוטנציאל שיום אחד יכבוש את כל עם ישראל. לא נגענו.