משחק של איי-פון שעודד משתמשים לטלטל תינוק מצויר ו"להרוג אותו" הוסר מהמדפים (הווירטואלים) בחנות של אפל יומיים אחרי שהושק, אחרי שהעלה את חמתם של לקוחות רבים.

במשחק נראה איור של תינוק עם טיימר. המטרה: לנער את הסלולרי עד שמופיע צלב אדום על עיניו של התינוק. "במטוס, על האוטובוס, בתיאטרון, תינוקות נמצאים בכל מקום בו אתם לא רוצים שהם יהיו" - זה הכיתוב שאמור לעודד את הקונים לרכוש את המשחק. "בחנו את עצמכם: כמה זמן אתם יכולים לסבול את הבכי שלו לפני שאתם מוצאים את הדרך להשתיק אותו".

המשחק נוצר על ידי סיקלוסופט ונמכר באתר אפל בתמורה ל-1.40 דולר. אבל רבים, בעיקר הורים, לא צחקו. גם עובדי רווחה ורופאים הצטרפו למחאה. "זה לא רק שהם מפיקים הנאה מטלטול התינוק, הם מעודדים את התופעה", אומרת מרלין באר, שמטפלת בתינוקות שסבלו מהתעללות.

ג'ניפר דיקנס, שבנה עבר התעללות דומה על ידי אביו כשהיה בן שבעה שבועות, אמרה לרשת סקי הבריטית שהמשחק הזה הוא "נוראי". על אפל היא אמרה: "עבורם - עשיית כסף ממשהו כל כך נוראי זו התעללות בילדים בפני עצמה". דיקנס יודעת על מה היא מדברת. בנה סובל מנזק מוחי בלתי הפיך בעקבות הטלטולים שעבר על ידי אביו.

חברת אפל הבינה את הטעות שעשתה, ומיהרה להעלים את המחשק. וזו לא הפעם הראשונה שאפל מסתבכת כך. בעבר הסירה החברה משחק שבו היה צריך להשליך נעליים על ג'ורג' בוש. במקרה אחר היא חסמה את הגישה לקליפ מפרק שנוי במחלוקת של הסדרה המצוירת סאות' פארק.